Úvod > Co chcete dělat? > Rodinný penzion Světlá
Rodinný penzion Světlá
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Rodinný penzion Světlá

Penzion Světlá je rodinný podnik a nachází se v malebné oblasti Českého ráje u hory Kozákov ( 744 m n.m. ), která je známá především výskytem polodrahokamů a krásnou, rozmanitou okolní krajinou. Nabízí příjemné ubytování s kvalitní gastronomií a širokou možností výletů v Českém ráji.
Přijeďte strávit příjemnou dovolenou nebo víkend do malého rodinného penzionu, kde vám připravíme gurmánský zážitek přesně podle vašich představ. Po dohodě připravíme jakékoli menu, které s vámi předem sestavíme, doporučíme a vybereme. I přípravě polopenze věnujeme náležitou péči a uplatňujeme nové trendy. Nacházíme se v krásné přírodě, v okolí je mnoho skalních měst, hradů a zámků, jeskyně. Skvělé vyžití pro děti přímo u penzionu, dětský koutek, letní grilování v rámci polopenze, nově postavené týpý – možnost uzavřeného ohniště i ve špatném počasí. V zimním období jsou zde běžkařské tratě a v blízkém okolí i možnost sjezdového lyžování bez front na upravených sjezdovkách.

V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, Šťastná země v Radvánovicích, rozhledny, Riegrova stezka, Betlémské a Klokočské skály a další. Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf.

V zimním čase rádi přivítáme milovníky zimních sportů a turistiky (vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě.

Provozovatel

Rodinný penzion Světlá

Světlá 3
513 01 Slaná
Tel.:
+420 732 852 295
Tel.:
+420 481 621 059
Email:
info@penzionsvetl...
WWW:
www.penzionsvetla.cz
GPS:
50,590800 15,314930
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny