Úvod > Co chcete dělat? > Rodinný penzion Světlá
Rodinný penzion Světlá
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto

Rodinný penzion Světlá

Ubytování
Penzion Světlá je rodinný podnik a nachází se v malebné oblasti Českého ráje u hory Kozákov ( 744 m n.m. ), která je známá především výskytem polodrahokamů a krásnou, rozmanitou okolní krajinou. Nabízí příjemné ubytování s kvalitní gastronomií a širokou možností výletů v Českém ráji.
Přijeďte strávit příjemnou dovolenou nebo víkend do malého rodinného penzionu, kde vám připravíme gurmánský zážitek přesně podle vašich představ. Po dohodě připravíme jakékoli menu, které s vámi předem sestavíme, doporučíme a vybereme. I přípravě polopenze věnujeme náležitou péči a uplatňujeme nové trendy. Nacházíme se v krásné přírodě, v okolí je mnoho skalních měst, hradů a zámků, jeskyně. Skvělé vyžití pro děti přímo u penzionu, dětský koutek, letní grilování v rámci polopenze, nově postavené týpý - možnost uzavřeného ohniště i ve špatném počasí. V zimním období jsou zde běžkařské tratě a v blízkém okolí i možnost sjezdového lyžování bez front na upravených sjezdovkách.

V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, Šťastná země v Radvánovicích, rozhledny, Riegrova stezka, Betlémské a Klokočské skály a další. Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf.

V zimním čase rádi přivítáme milovníky zimních sportů a turistiky (vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019
5.9.
6.9.
RC Model show Semily

RC Model show Semily

Semily, Český ráj
19.9.
Natěrač

Natěrač

Slaná, Český ráj
24.10.
(Ne)prodejné manželky

(Ne)prodejné manželky

Slaná, Český ráj
21.11.
Muž na vodítku

Muž na vodítku

Slaná, Český ráj