Úvod > Co chcete dělat? > Divadlo na Šantovce v Olomouci
Kultura

Divadlo na Šantovce v Olomouci

Divadlo na Šantovce – to je zbrusu nové divadlo v Galerii Šantovka. Každý měsíc nabídne divákům pestrý kulturní program pro dospělé i pro rodiny s dětmi. Návštěvníci se mohou těšit na zájezdová divadelní představení, ve kterých vystoupí známé tváře z televize i ze slavných pražských divadel.

Jednou z hlavních dramaturgických linií divadla je pravidelné uvádění pohádek pro děti a rodiče, po kterých je v Olomouci a okolí poptávka stále neuspokojená. Každý víkend tak najdou dětští diváci pestrou nabídku pohádkových titulů, která jim přinese živé divadlo. Kromě divadelních pohádek Divadlo na Šantovce pořádá i další akce pro děti jako jsou karnevaly, dětské bály, zábavní soutěžní odpoledne, ale i výtvarné nebo dramatické dílničky, malování na obličej a mnoho dalších akcí.

Pro dospělé publikum nebudou chybět ani koncerty, talkshow nebo třeba Ladie’s Nights. Kromě uměleckých pořadů zde bude prostor pro vzdělávací akce, Divadlo na Šantovce pořádá také pravidelné cykly přednášek na nejrůznější aktuální společenská témata jako je zdravá výživa, seberozvoj, postavení ženy ve společnosti, řeč těla a mnoho dalších.

V dopoledních hodinách bude prostor Divadla na Šantovce sloužit žákům základních a středních škol. V plánu je pravidelné uvádění divadelní produkce a programů i pro děti z mateřských škol.

Plně klimatizovaný sál s pohyblivou elevací, která umožňuje všem divákům dobře vidět na jeviště, je vystavěný podle moderních norem, pojme až 220 sedících a 300 stojících diváků. K dispozici je foyer pro příjemné strávení přestávky během produkce a velkorysé řešení toalet, které by mělo předejít tvoření dlouhých front.

Zobrazit více

Provozovatel

Galerie Šantovka

Polská 1
779 00 Olomouc
Tel.:
+420 777 703 946
Email:
vstupenky@divadlo...
WWW:
www.divadlonasant...
GPS:
49,588665 17,257108
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 
Šantovka Star(t)s

Šantovka Star(t)s

Olomouc, Olomoucký kraj
5D Cinema Maxim Olomouc

5D Cinema Maxim Olomouc

Olomouc, Olomoucký kraj
Minigolf Lokomotiva Olomouc

Minigolf Lokomotiva Olomouc

Olomouc, Olomoucký kraj
Bulzajz – házení sekerou na terč

Bulzajz – házení sekerou na terč

Olomouc, Olomoucký kraj