!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Skalka family park
Zážitky

Skalka family park

Rodinný areál Skalka je ideálním místem k aktivnímu trávení volného času i odpočinku pro rodiny s dětmi. Nachází se v ekologickém koridoru, mezi lesy a poli na okraji města Ostravy.
V létě areál Skalky nabízí 32 zábavných atrakcí. Děti se vydovádějí na dětském hřišti s prolézačkami, lezeckou stěnou, malou a velkou lanovou pyramidou, která je vysoká 8m. Jsou zde houpačky, lanové pyramidy, vodní atrakce, kolotoče. Těšit se můžete na skákací hrady nebo Hop arénu, která nabízí 16 trampolín, hrací zónu, basketbalový koš a jámu s kosatkami. Můžete zde utéct do zbrusu nové virtuální reality nebo třeba rýžovat zlato a objevovat krásy Pirátské lodi. Při nepříznivém počasí je možné využít naši HOP arénu nebo třeba autodrom, který je krytý. V areálu je nově vybudovaná horská dráha Dragon, kde si užijí adrenalinovou jízdu i dospělí. Pokud vám vyhládne, je možné se občerstvit v našem bistru.V zimě si v areálu budete připadat skoro jako na horách. Areál nabízí 2 sjezdovky o délce 300 metrů, dětský skipark a kopec s délkou přes 100 metrů s dětským pásem i s vlekem. Děti mohou z kopce jezdit na bobech či sáňkách, využít sjezdovku pro jízdy na lyžích nebo snowboardu. Nejmenší se mohou učit lyžovat na malém dětském svahu. V areálu si můžete také zabruslit na zastřešeném kluzišti.

V areálu se nachází minizoo, které vůbec není mini, nabízí řadu drobných i větších kontaktních zvířat, najdete zde třeba lamy, klokany, muflony a další. Celkem je zde k vidění 27 druhů zvířat, které si můžete pohladit či nakrmit. Součástí minizoo je také Skaláčkovo bludiště, kde se mohou ztratit jak děti, tak dospělí. Projdete se voliérou, z vyhlídky si prohlédnete pasoucí se kozy, nebo vystoupáte na naší Stříbrnou věž s výhledem nejen na naší minizoo.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Misone

Restaurace Misone

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Cokafe Poruba

Cokafe Poruba

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Hotel Garni VŠB

Hotel Garni VŠB

Ostrava, Severní Morava a Slezsko
Zámek Poruba v Ostravě

Zámek Poruba v Ostravě

Ostrava, Severní Morava a Slezsko