Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Dětské studio Kulička
Zážitky

Dětské studio Kulička

V Satalicích, v prostorném rodinném domku se zahradou, najdete Dětské studio Kulička, které vám a vašim dětem nabízí přátelské, kreativní a pozitivní prostředí pro rozvoj těla i duše.
Pro děti je připraveno množství kroužků, které jsou vedeny v odpoledních hodinách a mohou se jich zúčastnit též děti, které naše studio nenavštěvují pravidelně. Vzhledem k rostoucímu trendu nezdravého stravování a s tím souvisejícími zdravotními problémy, zajišťujeme pro děti pravidelné stravování v režimu BIO, abychom i touto cestou přispěli k jejich ochraně.

Nabízíme velké množství kroužků (výtvarka, rytmika, jóga pro děti, sportovky...), akcí – výtvarné dílny, drakiáda, oslavy,výlety, pobyty v přírodě, 2x týdně angličtina hravou formou. Studio Kulička je pro vás otevřeno i v rámci příležitostného hlídání jak přes den, tak i pro noční a víkendovou péči. Nabízíme též zajímavé kurzy pro rodiče – angličtina, jóga, tai-chi.

Provozovatel

Dětské studio Kulička

Filipovského 20
Praha 9 - Satalice
190 15 Praha 9
Tel.:
+420 776 369 036
Email:
info@studiokulick...
WWW:
www.studiokulicka.cz
GPS:
50,110338 14,501577
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Výtvarný workshop pro děti – Jak vzniká animovaný obraz?

Udělejte si nedělní rodinnou pohodu na Pragovce, kde proběhne první ze série víkendů pro rodiny s dětmi.
Praha, Praha

Laimdota Malle

Výstavní projekt OOZE lotyšské umělkyně Laimdoty Malle bude zahájen společně s výstavou Veroniky Landy ZBLÍZKA a skupinovou výstavou ECHO OF THE DEPTH IN SPACE na synchronizovaných vernisážích ve čtvrtek 19. 1. 2023 od 18 hodin.
Praha, Praha

Zbízka – Veronika Landa

Výstava umělkyně a rezidentky Pragovky Veroniky Landy bude zahájena společně s výstavou Laimdoty Malle OOZE a skupinovou výstavou ECHO OF THE DEPTH IN SPACE na synchronizovaných vernisážích ve čtvrtek 19. 1. 2023 od 18 hodin.
Praha, Praha

Echo of the Depth in Space

Skupinová výstava vyprávějící imaginární příběh o naší ne/přítomnosti ve třech dějstvích ECHO OF THE DEPTH IN SPACE pod kurátorským vedením Anny König Vlk bude zahájena spolu s výstavou Veroniky Landy ZBLÍZKA a výstavou Laimdoty Malle OOZE na synchronizovaných vernisážích ve čtvrtek 19. 1. 2023
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Kossuth Rezidence Blatov

Budete-li si chtít odpočinout, načerpat nové síly, pobavit se nebo si zasportovat, oceníte kvalitní zařízení na Praze 9, příjemnou atmosféru a profesionální přístup.
Praha 9, Praha

Naučná stezka Vysočany–Prosek–Střížkov v Praze 9

Naučná stezka vás provede méně známými zákoutími Prahy a seznamí vás s historií původně zemědělských osad Vysočany, Střížkov a Prosek. Na stezce se nacházejí také přírodní zajímavosti, jako například Prosecké skály, park Podviní či potok Rokytka.
Praha 9, Praha

Rozvoj dětí ve školce Babyboom na Palmovce

Jedním z hlavních zaměření centra je pomoci dítěti, aby se adaptovalo na neustále se měnící podmínky okolního prostředí. Dětem se otevírá svět nových vztahů, učí se pravidlům života ve skupině a ve společnosti.
Praha 9, Praha

Kolektory Praha – kolektory jsou veřejnosti uzavřeny

Vstup do kolektorů je pro veřejnost uzavřen!
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Clarion Congress Hotel Prague

Čtyřhvězdičkový kongresový hotel představuje v současnosti jeden z největších a nejmodernějších kongresových hotelů v České republice.
Praha 9, Praha

Restaurant Pepř a Sůl

Restauraci provozuje majitel Mirek Svatoš společně s otčímem Petrem Hraničkou. Mirek se stará o servis a Petr pracuje v kuchyni. Kdysi tu bývala pivnice, ale pivní „kultuře“ je konec. Vysočany si zaslouží zážitkovou gastronomii, zahrádky k posezení.
Praha 9, Praha

Cukrárna Amarilis Vysočany

Nabízíme široký výběr dortů, zákusků, cukrářských výrobků, chlebíčků a obložených mís.
Praha, Praha

Největší craft beerová zahrádka ve střední Evropě

Pozveme vás do industriálního open air prostoru – do Pragovky! Denně budeme mít na čepu minimálně 12 až 15 druhů speciálů na čepu. Je to málo? K tomu přes sto druhů lahvových piv českých i světových.
Praha 9, Praha