Úvod > Co chcete dělat? > Design Hotel Josef na Starém Městě pražském
Balcony room
"> Balcony room "> Room "> Superior room "> Signature room "> Breakfast 2 "> Breakfast "> Bakery 2 "> Bakery "> View "> Lobby bar "> Corridor "> Lobby 2 "> Lobby "> Exterier 3 "> Exterier 2 "> Exterier
Přidat foto
Ubytování

Design Hotel Josef na Starém Městě pražském

Čtyřhvězdičkový Hotel Josef na Starém Městě pražském vás okouzlí svým útulným minimalismem a čistými liniemi. Vysoce moderní, prostorný a prosvětlený hotel v centru města je ideálním místem nejen pro milovníky současné architektury a designu.
Design Hotel Josef se nachází v samém centru Prahy. Nejznámější pražská místa, jako je Staroměstské náměstí, Náměstí Republiky a Židovské město jsou od hotelu vzdáleny 7 minut chůze. V bezprostředním okolí se nachází množství restaurací, kaváren, obchodů, muzeí a divadel.

Moderní osmipatrová budova světoznámé architektky Evy Jiřičné, dokončená v roce 2002, úžasně zapadá do původní zástavby. Kombinace skla a oceli, omezená škála barev s převahou bílé a béžové, rovné linie a vysoká světelnost všech místností – to vše vytváří čistý a uklidňující prostor.

Zvukotěsné pokoje jsou světlé a prostorné, většina z nich je orientována do vnitřní zahrady. Ke standardnímu vybavení patří například klimatizace s individuálním ovládáním, vysokorychlostní připojení k internetu či DVD přehrávač. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, některé z nich jsou od pokoje odděleny důmyslnou skleněnou stěnou.

Klidná hotelová lobby s WiFi pokrytím je jako stvořená pro soustředěnou práci či obchodní schůzku, v hotelu se také nachází konferenční sál pro až 70 osob. Nový den můžete zahájit vydatnou snídaní podávanou v hale opticky propojené s uklidňující vnitřní zahradou. Večer si můžete odpočinout v sauně či si zasportovat ve střešní posilovně s nádherným výhledem na město.

Provozovatel

Hotel Josef

Rybná 20
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 221 700 111
Tel.:
+420 221 700 901
Email:
reservation@hotel...
GPS:
50,090057 14,426022
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Poznámka:Cena ubytování od 2500 Kč/noc.

 

Časová náročnost

12,0 hodin