!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Zájezdní hostinec U Zajíce - degustace ve středověkém sklepě
Gurmánská turistika

Zájezdní hostinec U Zajíce - degustace ve středověkém sklepě

Proslulý mikulovský středověký zájezdní hostinec U Zajíce poskytuje velkorysé prostory pro unikátní kombinaci původního renesančního vinného sklepa, vinné a pivní zahrady, s možností klasického hostinského ubytování.
Dům U Zajíce se nachází v samém centru Mikulova mezi dominantou mikulovského zámku, Svatého kopečku, kostelem svatého Václava a ve stínu mariánského morového sloupu a Dietrichsteinské hrobky. Filozofií nabídky je prezentace nejlepších malých vinařů z Mikulovska a vysoce kvalitních ležáků z pivovaru Svijany. Místní kuchyně poskytuje pestrou nabídku tradičních lokálních jídel, od v domácí udírně připravovaného moravského uzeného, klobás, rafinované pečeně, po na rožni připravovaná selata a jehňata.

Vinná a pivní zahrada poskytuje v létě velmi příjemný a stinný kout, v zimě nabídne návštěvníkům útulné zázemí vinný sklep. Velkou výhodou je i možnost cenově dostupného ubytování v prostorných historických pokojích domu.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařský program v Mikulově

Vinařský program v Mikulově

Mikulov, Jižní Morava
Eat Art Gallery

Eat Art Gallery

Mikulov, Jižní Morava
Mikulovské Rudolfinum

Mikulovské Rudolfinum

Mikulov, Jižní Morava