!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > CzechDesign

CzechDesign

Kultura
Od roku 2003 pomáháme na svět designu, který mění každodenní život k lepšímu. Provozujeme designové lahůdkářství s tvorbou českých designérů.
Při každodenní spolupráci s designéry jsme si uvědomili, co potřebují nejvíce — aby se jejich práce prodávala! Vybíráme kvalitní design, ať už se jedná o autorskou práci nebo sériovou výrobu, jež vzešla ze spolupráce s designérem. Výtěžek z prodeje navíc dále využíváme k financování aktivit přispívajících k rozvoji českého designu.

Designéři u nás získali platformu k prezentaci své tvorby, veřejnost zase přehlednou a kvalitní nabídku současného českého designu.

Najdete u nás produkty ikon českého designu jako Maxim Velčovský, Rony Plesl nebo Jiří Pelcl, ale i tvorbu nové vlny českých designérů. Navazujeme na českou historii, proto máme širokou nabídku skla, porcelánu, šperků, doplněnou o batohy, doplňky, hračky a knihy.

Rádi s výběrem poradíme a povíme vám příběh konkrétního produktu a designéra.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 9. 2019