!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Czech Jewish Experience
Zážitky

Czech Jewish Experience

Czech Jewish Experience vám nabídne nevšední zážitek z návštěvy historického města Třebíče. Poznáte židovskou čtvrť, budete si moci upéci židovské cukroví, zatancovat židovské tance nebo ochutnat místní židovské pokrmy a košer vína. A to není vše! Přijeďte a zažijte!
Hledáte zajímavý tip na dovolenou nebo výlet? Zajímá vás historie, ale nebaví vás jen letopočty a architektonické styly? Potom přijměte pozvání do Třebíče, která návštěvníkům nabízí 3 unikátní památky zapsané na seznam Světového kulturního dědictví UNESCO. A abyste jen neprocházeli historickým městem, připravili jsme originální zážitkové balíčky, které vás aktivní formou seznámí s židovskou kulturou a tradicemi.

Kromě prohlídky židovské čtvrti dostanete možnost zkusit si upéci židovské pečivo, zatancovat si židovské tance, ochutnat tradiční židovské jídlo nebo degustovat česká košer vína. Půl-, celo- a dvoudenní balíčky dále nabízejí prohlídku Baziliky Sv. Prokopa nebo exkurzi do Pivovaru Urban s ochutnávkou pivních speciálů.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 10. 2019
30.7.
31.7.
Polanka Fest 2021

Polanka Fest 2021

Třebíč, Vysočina
27.10.
Beatles ve fraku

Beatles ve fraku

Třebíč, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Lihovar Třebíč

Restaurace Lihovar Třebíč

Třebíč, Vysočina
Hotel Solaster Třebíč

Hotel Solaster Třebíč

Třebíč, Vysočina
Adam’s Bistro

Adam’s Bistro

Třebíč, Vysočina