Úvod > Co chcete dělat? > Cyklopůjčovna a technická pomoc cyklistům v Českém ráji a Podkrkonoší
Letní sporty

Cyklopůjčovna a technická pomoc cyklistům v Českém ráji a Podkrkonoší

Možnost zapůjčení horských kol včetně základního vybavení pro poznávání Českého ráje a Podkrkonoší i pomoc cyklistům v nouzi.
Nabízíme návštěvníkům Českého ráje, Horního Pojizeří a Podkrkonoší možnost poznávat krásy našeho kraje ze sedla jízdního kola. Po dohodě (při větším počtu kol) vám kola dopravíme na vámi vybrané místo. K dispozici vám jsou i mapy s doporučenými cyklotrasami.

Cyklisté v nouzi mohou využít síť míst TPC (technická pomoc cyklistům), kde jsou k dispozici základní náhradní díly, servisní nářadí a také balíček první pomoci. Síť pokrývá oblast Horního Pojizeří a zasahuje i do Českého ráje a Krkonoš. 

Máme k dispozici horská kola zn. Trek 4100 a Wheeler 1900 v ceně cca. 250 Kč za den. Při delším pronájmu možná sleva. V ceně je zahrnuto i zapůjčení přilby, náhradní duše, lepení a pumpičky.

Opravy kol do domu – pro kolo přijedeme , opravíme a dovezeme zpět. Jezdíme do 15km od Semil vždy v úterý mezi 18.00 a 20.00 hodin. Poplatek za svoz jednoho kola – 50,-Kč. (objednávky na info@bcsport.cz).

Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021