Úvod > Co chcete dělat? > Kongresové centrum Parkhotel Plzeň
Kongresové centrum Parkhotel Plzeň
"> "> "> "> "> "> "> "> "> First class room "> Economy room "> Standard room "> ">
Přidat foto
Ubytování

Kongresové centrum Parkhotel Plzeň

Kongresové centrum Parkhotel Plzeň je nový 4hvězdičkový moderní hotel s komplexními službami. Hotel se nachází v příjemném prostředí Borského parku situovaného v jižní části Plzně, se snadnou dosažitelností centra města a mezinárodní silniční sítě.
Kongresové centrum Parkhotel Plzeň je jedním z největších kongresových a hotelových zařízení v Čechách mimo Prahu. Kongres hotel nabízí kongresové prostory o kapacitě jedenácti sálů a salónků s možností vzájemného propojení kapacity 10 až 2000 osob.

Parkhotel Plzeň nabízí kvalitní hotelové ubytování v krásném prostředí Borského parku, ve kterém je možno využít plno outdoorových aktivit. Maximální kapacita hotelu je 310 lůžek ve 150 pokojích. Struktura hotelu poskytuje 139 dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů, 4 business suite, 4 junior suite 2 family suite, a 1 prezidentský apartmán.

Gastronomie Congress Centra Parkhotel Pilsen dosahuje vysoké kvality díky profesionálnímu přístupu mistrů kuchařů. Hotel disponuje Emporiorestaurantem, kde jsou podávány pokrmy širokého spektra evropských specialit, dále pak vinárnou, která nabízí klasickou českou kuchyni ve spojitosti s vybranou moravskou i světovou vinotékou.

Konferenční prostory jsou vhodné pro nejrůznější akce v podobě kongresů, konferencí, seminářů, výstav, prezentací, work shopů, veletrhů, plesů, rautů, hudebních produkcí a módních přehlídek. K interiérům kongresového centra o celkové rozloze 1800 m2 je možno využít exteriéry o rozloze 3000 m2, parkoviště a podzemní garáže.

Provozovatel

Congress Centre Parkhotel Pilsen s.r.o.

Borského parku 31
320 04 Plzeň
Tel.:
+420 378 772 977
Tel.:
+420 608 111 702
Email:
hotel@parkhotel-c...
WWW:
www.parkhotel-cze...
GPS:
49,720556 13,371016
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Město:
Plzeň
 

Vstupné

Cena: 1 350 Kč

Poznámka:Ceny od 1350,-CZK za jednolůžkový a 1650,- CZK za dvoulůžkový pokoj

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kafe Smetanka v Plzni

Kafe Smetanka v Plzni

Plzeň, Plzeňský kraj
Mely Restaurant Plzeň

Mely Restaurant Plzeň

Plzeň, Plzeňský kraj