Úvod > Co chcete dělat? > Chuťpoint - pevný bod ve světě chutí je v Praze

Chuťpoint - pevný bod ve světě chutí je v Praze

Gurmánská turistika
Naši šéfkuchaři Petr Koukolíček a Robert Vodolán vás rádi naučí jak můžete doma vařit bez zbytečného stresu a prozradí Vám několik profesionálních rad a fíglů na přípravu klasických omáček, steaků, ryb, zvěřiny tak třeba i sushi.
Pro ty, kteří se chtějí zdokonalit ve svém kuchařském umění, naučit se vařit netradiční jídla nebo jen pochytit něco z umění profesionálních kuchařů jsme připravili specializované kurzy vaření. Pod vedením zkušených šéfkuchařů Petra Koukolíčka a Roberta Vodolána budete mít jedinečnou možnost osvojit si základní techniky a trendy moderního vaření v domácích podmínkách.

Nechcete se o nic starat a den si krásně užít? Máte suroviny a nevíte co snimi? Nevíte vlastně na co máte chuť? Náš kuchař přímo u vás doma z vašich nebo dovezených surovin připraví jakýkoliv pokrm, který si budete přát. Rádi vám zajistíme program na celý večer nebo na vaši akci.

Základem kvality a zárukou poskytovaných služeb je zkušený kolektiv našich kuchařů. Naše kuchyně je důsledně vedena v souladu s přísnými hygienickými předpisy a při přípravě pokrmů jsou používány nejmodernější technologie přípravy a skladování potravin a potravinářských výrobků. Na váš požadavek vám obratem připravíme detailní kalkulaci na vámi požadované výrobky a služby.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí