!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Škola snowboardingu a carvingu v Semilech

Škola snowboardingu a carvingu v Semilech

Zimní sporty
Chcete se naučit snowboarding nebo carving? V Semilech vám to půjde. Výuka probíhá na sjezdovkách Semily, Kozákov a Turnov.
Na menších, klidnějších sjezdovkách a za mírné ceny mimohorských středisek s vhodným typem profilu se v individuálním kurzu se zkušenými cvičiteli rychle naučíte vyvolenému sportu. Jsme schopni, při dostatečném počtu zájemců, učit i skupinu na vhodném terénu, který si vyberete. Aktivity je možné použít i jako dárek formou dárkového poukazu.

V Semilech se nachází také lyžařský vlek Pod haldou. Svah je denně upravován rolbou a osvětlena je celá délka sjezdovky. Vlek lze snadno zpomalovat a také vám nebo vašim dětem vždy obsluha na požádání pomůže s nasednutím.
 

 

 


Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019
Paragliding na Kozákově

Paragliding na Kozákově

Semily, Český ráj
Ski areál Kozákov

Ski areál Kozákov

Chuchelna, Český ráj
Votrubcův lom a muzeum drahých kamenů

Votrubcův lom a muzeum drahých kamenů

Radostná pod Kozákovem, Český ráj