Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa U Rybníka Kvítkovice
Chalupa U Rybníka Kvítkovice
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Chalupa U Rybníka Kvítkovice

Tuto vymazlenou chaloupku najdete na břehu rybníka u malebné jihočeské vesnice Kvítkovice. S láskou a péčí opravené stavení stojí na dvojsamotě uprostřed přírody, u málo frekventované cesty, obklopené loukami a lesy.
Chalupa je nově zrekonstruovaná a kompletně vybavená: obývací pokoj s kuchyňským koutem (kamna, sporák, lednice, mikrovlnka, veškeré nádobí), rozkládací gauč pro 2 osoby, rohová lavice, posezení, TV. Ložnice se 4 lůžky (2 manželské postele), povlečení, ručníky. Koupelna s velkým sprchovým koutem, 2 umyvadla, samostatné WC na chodbě. Zahradní srub: 2 oddělené ložnice, každá se dvěma lůžky, koupelna a WC k dispozici v chalupě. Celková kapacita ubytování: 8 pevných lůžek (4 v 1 ložnici v chalupě, 4 ve 2 ložnicích v zahradním srubu), možnost 2 přistýlek na rozkládacím gauči v obývacím pokoji. Wifi zdarma v celém objektu.

Prostorná travnatá zahrada na břehu rybníka, velká pergola s posezením, venkovní ohniště s lavičkami, přenosný gril, dětské pískoviště. Parkování je možné uvnitř na louce, nebo před chalupou. Rybník není ze strany od chalupy vhodný ke koupání, lze ho obejít a vykoupat se na protější straně. Ke koupání však spíše doporučujeme blízký rybník Dehtář s pláží, kioskem a možností wind/kite surfingu. Nejbližší restaurace a obchod v okolí 2-4 km.

Provozovatel

Chalupa U Rybníka Kvítkovice

Kvítkovice 39
373 84 Kvítkovice
Tel.:
+420 777 864 256
Email:
kvitkovice39@gmai...
WWW:
www.chalupa-rybni...
GPS:
48,960989 14,340815
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion a restaurant Blanský les

Penzion a restaurant Blanský les

Kvítkovice, Jihočeský kraj
Vodní domky Čejkovice

Vodní domky Čejkovice

Čejkovice, Jihočeský kraj
Restaurace a penzion Špejchar u Vojty

Restaurace a penzion Špejchar u Vojty

Jankov, Jihočeský kraj
Rezidence Chmelná

Rezidence Chmelná

Křemže, Jihočeský kraj