!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa Studený v Českém Švýcarsku
Ubytování

Chalupa Studený v Českém Švýcarsku

Hledáte-li chalupu k pronajmutí a chtěli byste být blízko přírodě, může být chalupa Studený tím pravým místem. Nachází se ve stejnojmenné obci na jihovýchodním okraji Českého Švýcarska.
Chata je rozdělana na dva apartmány. Každý apartmán má vlastní kuchyňský prostor (s ledničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou a nádobím), vlastní sprchu a WC, ložnici a obývací místnost s rozkládací pohovku a dvěma lůžky.

V letních dnech můžete grilovat na prostorné zahradě nebo opékat na ohništi s posezením. Parkování je zajištěno přímo u objektu. Okolí Studeného je velmi atraktivním koutem Českého Švýcarska. Klidné a málo frekventované prostředí se tak hodí pro podnikání výletů do hlubin lesů a skal východní oblasti, které dominuje řada vyhlídek a zřícenina Falkenštejn.

Můžete vystoupat i na Křížový vrch, který je častým cílem fotografů. V zimě budete obdivovat krásy severních brtnických ledopádů nebo Jeskyni víl. Kamkoliv lze dojít po turistických trasách, takže nemějte obavy z bloudění.
Zobrazit více
Přívoz Nučničky – Nunčice

Přívoz Nučničky – Nunčice

Travčice, Severozápadní Čechy
Rozhledna Hořidla u Chotiněvsi

Rozhledna Hořidla u Chotiněvsi

Chotiněves, Severozápadní Čechy
Galerie kraslic v Libotenicích

Galerie kraslic v Libotenicích

Libotenice, Severozápadní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Wake & Fun Třeboutice

Wake & Fun Třeboutice

Litoměřice, Severozápadní Čechy
Café Páv v Ploskovicích

Café Páv v Ploskovicích

Ploskovice, Severozápadní Čechy
Penzion Vědomice Roudnice nad Labem

Penzion Vědomice Roudnice nad Labem

Roudnice nad Labem, Severozápadní Čechy