Úvod > Co chcete dělat? > Chalupa Rajnochovice – dovolená v Hostýnských vrších
Ubytování

Chalupa Rajnochovice – dovolená v Hostýnských vrších

Pobyt v Chalupě Rajnochovice je přímo ideální pro rodinnou dovolenou, aktivní pobyt s přáteli, klidné prožití volných chvil a odpočinutí si od ruchu velkoměsta. Výhodou je bezbariérový přístup, klid, čistý vzduch a krásná příroda.
Chalupa Rajnochovice nabízí celoroční pronájem 5+1 (max. 12 lůžek a 2 postýlky pro děti do 3 let). Výhodou chalupy je přízemní, bezbariérový přístup do všech místností, přímo ideální pro strávení dovolené s malými dětmi. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou v rustikálním stylu, ledničkou s mrazákem, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou a el. troubou, myčkou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, kávovarem.

Chvíle odpočinku můžete trávit na kryté terase a oplocené zahradě s ohništěm, pískovištěm a houpačkami pro nejmenší děti a betonovým stolem na stolní tenis. K dispozici je dřevěný nábytek a přenosný gril (grilovací uhlí v ceně pronájmu). K zábavě určitě přispěje pétanque i šipky. V letních prázdninách je pro hosty nachystána i zahradní sprcha. Pokud si s sebou přivezete kola, je zde možnost jejich uložení v kůlně.

Chalupa je obklopená loukami a lesem, v okolí je spousta cyklostezek i stezek pro pěší. Pokud patříte k milovníkům koní, můžete si přijít na své projížďkami na plemeni Hafling. Podzimní les, kousek nad chalupou, přímo nabízí houbařský ráj. V zimě je pro děti u chalupy ideální svah na sáňkování, bobování a lyžování začátečníků. Ti pokročilejší mohou navštívit sjezdovku přímo v Rajnochovicích a ti náročnější pak ski-areál na 4 km vzdáleném Trojáku a Tesáku.

Ubytování a restaurace v okolí

Chata Tesák v Rajnochovicích

Chata Tesák v Rajnochovicích

Rajnochovice, Zlínský kraj
Restaurace Zámek Hošťálková

Restaurace Zámek Hošťálková

Hošťálková, Zlínský kraj
Poutní domy na Svatém Hostýně

Poutní domy na Svatém Hostýně

Bystřice pod Hostýnem, Zlínský kraj