!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Dvořák Tábor – cesta do středověku aneb dovolená v Táboře
Ubytování

Hotel Dvořák Tábor – cesta do středověku aneb dovolená v Táboře

Máte chuť poznávat se svými dětmi krásy jižních Čech a zábavnou formou je poučit o české historii? Hotel Dvořák Tábor nabízí program Dovolená pro celou rodinu aneb Cesta do středověku.

Město Tábor vás bude bavit! Vaše ratolesti budou nadšené z tajemných chodeb pod Žižkovým náměstím, vyšplhají na vyhlídkovou Kotnovskou věž přímo u hotelu nebo si můžou zahrát na husitské bojovníky v táborském „skanzenu husitství“ Housův Mlýn.

Středověk „na vlastní kůži“ můžete zažít také v nefalšované středověké krčmě v nedalekém Písku. K výletům vybízí také množství památek v okolí – zřícenina Kozí hrádek, Příběnice či Zvíkov, odkud můžete přeplout lodí na romantický zámek Orlík.

A pokud vám zbude ještě trocha energie, můžete se svěřit do péče odborníků v hotelovém relax studiu nebo se jen ponořit do vířivé vany a sledovat po očku řádění svých ratolestí v bazénu. Pro další vyžití jsou v blízkém okolí hotelu tenisové kurty, bowling, motokárová dráha, venkovní i vnitřním plavecký areál. Zajistíme vám zapůjčení kol či lodí. Řeka Lužnice je přímo na dohled a láká nejen vodáky, ale i rybáře. Jízdu na koni si vyzkoušíte na nedalekém ranči.

Ubytování je pokojích s možností přistýlky, vybavených koupelnou s vanou a WC, minibarem, TV+satelit, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou. Snídaně jsou formou švédského stolu. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Zobrazit více

Provozovatel

Hotel Dvořák Tábor

Hradební 3037
390 01 Tábor
Tel.:
+420 381 207 211
Email:
dvoraktabor@dvora...
WWW:
www.dvoraktabor.cz
GPS:
49,411761 14,656953
 
Region:
Jižní Čechy
Oblast:
Toulava
Město:
Tábor
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 
20.1.
6.3.
Fotostopa

Fotostopa

Tábor, Jižní Čechy
27.1.
4.3.
Lenka Sárová Malíská – Dva světy

Lenka Sárová Malíská – Dva světy

Tábor, Jižní Čechy
3.2.
4.2.
Mistrovství světa v cyklokrosu Tábor 2024

Mistrovství světa v cyklokrosu Tábor 2024

Tábor, Jižní Čechy
13.11.
Světový pohár v cyklokrosu 2022 v Táboře

Světový pohár v cyklokrosu 2022 v Táboře

Tábor, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí