!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Český ráj s vyhlídkovým letem
Památky

Český ráj s vyhlídkovým letem

Český ráj bezpochyby patří mezi nejkrásnější místa v České republice. Proto tento region nemůže chybět v nabídce víkendů. Víkend v jednom z nejkrásnějších koutů naší země s možností poznat hrady a zámky z ptačí perspektivy.
Ubytujeme vás v takové lokalitě, abyste to měli na všechna ta zajímavá místa, co by kamenem dohodil. V okruhu 3 kilometrů od hotelu budete mít zámek Hrubá Skála, hrad Valdštejn, historický Kopicuv statek, ale i koupaliště a přírodní pískovnu a samozřejmě spoustu turistických a cyklistických tras.

Těžko byste za víkendový pobyt stihli poznat vše, co Český ráj nabízí, a proto tento balíček obsahuje navíc vyhlídkový let nad nejznámějšími hrady a zámky v Českém Ráji (Skalní město, Valečov, Valdštejn, Turnov, Trosky, Kost…), všechny tyto skvosty a mnoho dalšího poznáte a zcela jistě i krásně nafotíte během vyhlídkového letu.

A to stále ještě není obsah tohoto pobytového balíčku vyčerpán. Abyste mohli podnikat výlety po Českém ráji nejen nad zemí, ale i po zemi je v ceně pobytu zahrnut jednodenní pronájem horských kol. Po tak nabitém programu si zasloužíte i pořádnou relaxaci, takže odpočinek v sauně zcela jistě přijde vhod. A to jsme se ani nezmínili, že druhý večer pro vás bude ještě připravena romantické večeře při svíčkách.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 29. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Sedmihorky v Českém ráji

Kemp Sedmihorky v Českém ráji

Turnov, Český ráj
Ubytování Simr ve Skokovech v Českém ráji

Ubytování Simr ve Skokovech v Českém ráji

Mnichovo Hradiště, Český ráj
Pukū

Pukū

Turnov, Český ráj