Úvod > Co chcete dělat? > Český ráj s vyhlídkovým letem

Český ráj s vyhlídkovým letem

Památky
Český ráj bezpochyby patří mezi nejkrásnější místa v České republice. Proto tento region nemůže chybět v nabídce víkendů. Víkend v jednom z nejkrásnějších koutů naší země s možností poznat hrady a zámky z ptačí perspektivy.
Ubytujeme vás v takové lokalitě, abyste to měli na všechna ta zajímavá místa, co by kamenem dohodil. V okruhu 3 kilometrů od hotelu budete mít zámek Hrubá Skála, hrad Valdštejn, historický Kopicuv statek, ale i koupaliště a přírodní pískovnu a samozřejmě spoustu turistických a cyklistických tras.

Těžko byste za víkendový pobyt stihli poznat vše, co Český ráj nabízí, a proto tento balíček obsahuje navíc vyhlídkový let nad nejznámějšími hrady a zámky v Českém Ráji (Skalní město, Valečov, Valdštejn, Turnov, Trosky, Kost…), všechny tyto skvosty a mnoho dalšího poznáte a zcela jistě i krásně nafotíte během vyhlídkového letu.

A to stále ještě není obsah tohoto pobytového balíčku vyčerpán. Abyste mohli podnikat výlety po Českém ráji nejen nad zemí, ale i po zemi je v ceně pobytu zahrnut jednodenní pronájem horských kol. Po tak nabitém programu si zasloužíte i pořádnou relaxaci, takže odpočinek v sauně zcela jistě přijde vhod. A to jsme se ani nezmínili, že druhý večer pro vás bude ještě připravena romantické večeře při svíčkách.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí