!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Česká restaurace s tradiční staročeskou kuchyní v Praze
Gurmánská turistika

Česká restaurace s tradiční staročeskou kuchyní v Praze

Je čas se najíst jinak . . . Restaurace Česká Hospoda, je stylová restaurace v centru Prahy zaměřená na staročeskou a starofrancouzskou kuchyni v nově zrekonstruovaných prostorech ze 14.století s kapacitou 200 míst.
V samém srdci Prahy v nově zrekonstruovaných prostorách ze 14. století na Malostranském náměstí u kostela sv. Mikuláše se nachází restaurace nabízející kromě špičkové staročeské kuchyně také krásné prostory pro pořádání firemních akcí.

S kapacitou až 220 osob je restaurace vhodná pro konání vánočních večírků, rautů, oslav a dalších společenských akcí. Členité prostory lze využít buď všechny, nebo jen například vinárnu se stylovým dřevěným vybavením a atmosférou vinného sklípku, 2 salonky nebo zahrádku, která se nachází v původní pavlačové části domu, restaurace, bar a café. Součástí služeb v rámci vaší akce v restauraci Česká hospoda může být také degustace vín – v nabídce je široká škála moravských vín a také kvalitní vína francouzská. Obohacení přinese také degustace whisky či ochutnávky doutníků nebo mobilní koktejlový bar. Společenské akce lze doplnit jakoukoliv reprudukovanou hudbou, atmosféru staročeské restaurace ale skvěle doplňují i živí muzikanti. To vše může být přímo součástí balíčku služeb.
 
Zobrazit více