!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Camping Lipno Modřín
Camping Lipno Modřín
"> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Camping Lipno Modřín

Moderní kemp pro karavany a stany, lemován osvětlenou Jezerní cyklo/inline stezkou, přímo na břehu lipenského jezera nabízí 160 míst s elektrickou přípojkou a 200 míst pro stany.
Camping Lipno Modřín je díky své poloze a kapacitě vhodný pro rodiny s dětmi, skupinky sportovců, školy, firemní akce či eventy. Nachází se na břehu lipenského jezera na trase Jezerní cyklo/in-line stezky v centru všech lipenských aktivit. Kemp má vlastní oblázkovou pláž se stanicí vodní záchranné služby, rybářskou zátoku, sportovní areál (hřiště s umělým povrchem, beachvolejbal, stolní tenis, pétanque) a dětské hřiště. 
 
Camping Lipno Modřín nabízí veškeré potřebné moderní vybavení pro pobyty rodin s dětmi, škol, skupin turistů i pro pořádání eventů či firemních akcí. Jako jediný kemp v České republice nabízí Camping Lipno Modřín ubytování v jurtách. Mimo to se samozřejmě lze ubytovat ve stanech osadového typu či v teepee. Dále zde naleznete 160 míst s elektrickou přípojkou, sprchy s teplou vodou a oddělené WC (pro handicapované k dispozici samostatná uzamykatelná koupelna), pračky a sušičky, společenskou místnost se stolním fotbalem, tenisem a šipkami i wifi připojení v celém kempu zdarma!
 
K pobytu navíc získáte speciálně nabitou kartu hosta Lipno Card s velmi výhodnými cenami. V kempu existuje tzv. věrnostní systém, tj. při opakované návštěvě obdržíte slevu 5 % na ubytování.
 
Kromě moderního zázemí kempu na vás čeká krásná šumavská příroda a bohatá nabídka volnočasových aktivit a sportovního vyžití v centru Active Park Lipno. Můžete si vybrat Bikepark Lipno, půjčovna Bikeparku, bazény a vodní atrakce - Aquaworld Lipno, vodní plavidla - rodinné elektročluny, plachetnice, Hobie kajaky - Rent Lipno či horská/trekking kola, inline brusle a příslušenství. 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Chata Lanovka Lipno nad Vltavou

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno

Lipno nad Vltavou, Jižní Čechy
Apartmán Lipno v obci Loučovice

Apartmán Lipno v obci Loučovice

Loučovice, Jižní Čechy
Chalupa Hačava

Chalupa Hačava

Vyšší Brod, Jižní Čechy