!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Camping Country Hluboké Mašůvky
Camping Country Hluboké Mašůvky
"> "> chalupa-32b2-.jpeg "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Camping Country Hluboké Mašůvky

V líbezném prostředí Jevišovické pahorkatiny na vás čeká kemp, který kromě rodinné atmosféry a příjemného prostředí nabízí i bohaté sportovní vyžití.
Ubytování je možné na travnaté, osázené a částečně zastíněné ploše pro stany a karavany s el. přípojkami. Dále kemp poskytuje ubytování ve třech čtyřlůžkových apartmánech s kuchyňkou, sociálním zařízením a TV.

Zázemí vám může poskytnout také pět dvoulůžkových pokojů s přistýlkou a jednom dvoulůžkovém pokoji se společným sociálním zařízením a základním vybavením a společnou kuchyňkou. K dispozici jsou také tři čtyřlůžkové sruby se společným sociálním zařízením a základním vybavením nebo v nový domek k pronajmutí pro 4-6 osob s kompletním vybavením.

Sociální zařízení v kempu je nově vybudováno a poslouží také tělesně postiženým, prostor kempu je částečně bezbarierový. Dále zde můžete využít například na tenisový kurt, volejbalové hřiště, minigolf, možnosti vyjížděk na koních pro zkušené či výuky jízdy na koních pro začátečníky. Pro děti je tu dětské hřiště s pískovištěm a jejim rodičům kemp nabízí posezení u baru nebo organizované degustace místních vín u vinného sklípku. Letos se zde hosté mohou těšit na zrekonstruované a nově vybavené pokoje, ale i na nově osvětlenou příjezdovou cestu.

Kemp je situován v blízkosti zajímavých míst pro výlety. Za zmínku stojí rozhodně historiké centrum Znojma, zámek Vranov nad Dyjí, hrad Bítov, zámek Jaroměřice nad Rokytnou, nebo město Třebíč.

 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace u Polehňů

Restaurace u Polehňů

Znojmo, Jižní Morava
Hotel Premium

Hotel Premium

Znojmo, Jižní Morava
Autocamping Výr

Autocamping Výr

Horní Dunajovice, Jižní Morava
Hotel Kateřina Znojmo

Hotel Kateřina Znojmo

Znojmo, Jižní Morava