!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Bubble Hotel – ubytování pod hvězdami
Bubble Hotel - ubytování pod hvězdami
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Bubble Hotel – ubytování pod hvězdami

Jsme první Bubble Hotel v České republice. Průhledný nafukovací jednopokojový průhledný pokoj v klidné přírodě kousek od Prahy. Udělejte překvapení pro své známe.

Přijďte si užít dokonalý odpočinek v přírodě všude kolem vás. Skyhome je průhledný jednopokojový hotel, který čeká na klidném místě v přírodě a 360 stupňovým výhledem. Nenajdete u nás stěny, strop ani dveře, ale výhled z postele rovnou na mraky, měsíc, hvězdy, východ a západ slunce. Skyhome je to pravé místo pro odpočinek, kde vás žádný komár budit nebude. 

Skyhome jsme nasměrovali tak, aby jste se probudili s východem slunce přímo před vámi a usínali se západem slunce za vámi. Uvnitř pokoje se vytvoří úžasná atmosféra. Kladli jsme také důraz na pohodlí a zařídili sezení ze sedacích pytlů, z kterých se kouká na hvězdy a západ slunce z ještě většího pohodlí. Určitě se před rezervací podívejte na počasí. Pokud máte rádi déšť, rezervujte si dešťovou noc a usínejte pod zvukem padajících kapek.


Kde se Skyhome nachází?

Skyhome najdete 30 minut od centra Prahy na soukromém oploceném pozemku, kde budete mít v noci dostatečné soukromí a klid. Dostanete se k nám MHD nebo nebo Vás vyzvedneme autem. Přesnou polohu Skyhome prozradíme až po sjednaném termínu ubytování, aby jsme návštěvníkům zachovali co možná nejklidnější prostředí. 
 

Co u nás najdete?

Najdete u nás vše, co budete potřebovat. Veliké pohodlné dvoulůžko, sezení z pohodlných sedacích vaků se stolem, knihy, zásuvky, topení a venkovní toaletu. Večer při pozorování hvězd si můžete nalít láhev šampaňského, kafe, čaj nebo víno.  Ráno na vás bude čekat zdravá snídaně, kterou si užijete naplno s výhledem na východ slunce. Příbory, skleničky a talíře u nás samozřejmě najdete. Klid u čtení knih a polehávání v posteli, které vám okolní příroda nabídne určitě nezapomenete. 28 metrů čtverečních v přírodě s pohodlím domova a hromadou romantiky určitě nezapomenete.

 

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí