Úvod > Co chcete dělat? > Brumbambule Praha 9 - dětské hřiště pod střechou

Brumbambule Praha 9 - dětské hřiště pod střechou

Zážitky
Brumbambule je místo, kde si děti hrají a rodiče odpočívají. V herně se nachází třípatrová prolézačka, šest trampolín a dětské hřiště pro nejmenší. Také se zde pořádají tématické víkendové akce.
Na dětském hřišti Brumbambule se děti vyřádí, zatímco dospělí si v klidu vypijí kafíčko. Ale nejen to, herna pro děti nabízí také oblíbené teplé a studené nápoje i 4 druhy pizzy, párek v rohlíku nebo toast. Přátelské prostředí herničky Brumbambule je vybaveno bezdrátovým internetovým připojením zdarma (free Wi-Fi) a tak si zde bez problému vyřídíte emaily nebo jiné pracovní povinnosti.

Na bezpečnost dětí se klade velký důraz, a proto jsou všechny atrakce certifikované a splňují všechny potřebné normy. Herna je rozdělena na zóny, hřiště pro děti od 3 do 15 let, dětský koutek pro ty nejmenší a velká pětitrampolína.

Hřiště má mnoho skvělých atrakcí, na kterých se děti dlouho zabaví. Především je to velká prolézací zóna, která má 3 patra (600 m2). Dále je tu malé fotbalové hřiště, trampolína, oblíbený bazének s plastovými kuličkami a sedm skluzavek (děti 3-15 let). Brumbambule ale není jen hernička. Je to místo, kde se konají nejrůznější kroužky, dílničky a kurzy. Těchto aktivit se mohou účastnit děti i dospělí.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019