!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Apartmány Braníčkov - bowling, wellnes a aktivní odpočinek na Šumavě
Apartmány Braníčkov - bowling, wellnes a aktivní odpočinek na Šumavě
"> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Lázně a wellness

Apartmány Braníčkov - bowling, wellnes a aktivní odpočinek na Šumavě

Braníčkovský areál najdete v podhůří Šumavy. Obklopují ho pastviny, lesy a louky. Naleznete zde pohodu a klidnou atmosféru i mnoho sportovního a relaxačního vyžití - bowling, minigolf, billiard, pétanque, fitness s infrasaunou, vnitřní bazén se slanou vodou, finskou saunu, whirlpool.

Součástí areálu je relaxační centrum s bazénem s mořskou solí, která je šetrná ke zdraví Vaší pokožky. Z bazénu vyjdete přímo na přilehlou venkovní terasu, kde si můžete odpočinout na lehátku a užívat slunečních paprsků.

Pro aktivní sportovce nabízíme 2 nové bowlingové dráhy, billiard, pétanque, minigolf, fitness studio s infrasaunou. Pro výlety do okolí vám také zapůjčíme horská kola. V dosahu našeho rekreačního zařízení najdete rozsáhlou síť cyklostezek a turistických tras po krásné Šumavě.

Na vaše děti čeká také náš venkovní koutek s velkým pískovištěm, skluzavkou a jinými hracími prvky. A samozřejmě nechybí ani restaurace a ubytování v apartmánech.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 9. 2019

Ubytování a restaurace v okolí