Úvod > Co chcete dělat? > Bowling v Mikulově
Zážitky

Bowling v Mikulově

Bowlingové centrum i amatérská bowlingová liga. Klimatizovaná stylová nekuřácká restaurace nabízí příjemné posezení u značkových vín a výběr z bohatého jídelního lístku.
Provozujeme největší bowlingové centrum na jih od Brna. Bowling si zde můžete zahrát na 6 profesionálních drahách s magnetickými stavěči. Připravujeme také pořádání ABL (amatérské bowlingové ligy). Tak neváhejte a přijďte se nejen podívat, ale hlavně si zahrát a možná se i zaregistrovat jako tým do ABL.

Hra v bowling se sestává z deseti částí. Hráč hraje v každé z prvních z devíti části dvě vypuštění (dva hody). Pokud jsou prvním vypuštěním (prvním hodem) poraženy všechny kuželky, druhé vypuštění se nehraje. V desáté části hraje hráč tři vypuštění, v případě, že je započítán (docílen) strike nebo spare, jinak pouze dvě vypuštění. Všechny části hry musí být u každého hráče u bowlingu provedeny podle pravidel. Automatické počítačové zařízení může být použito, pokud bude schopno provádět tisk záznamu o skóre části i jinak vyhovovat počítacím a hracím pravidlům hry. Vypuštění (hod) je provedeno, pokud hráčova koule protne hraniční čáru hracího území. Vypuštění musí být provedeno osobně a manuálně.

Provozovatel

Bowling sport centrum Mikulov

Vídeňská 41
692 01 Mikulov
Tel.:
+420 777 736 168
Email:
info@bowlingmikul...
WWW:
www.bowlingmikulo...
GPS:
48,806780 16,646290
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství Tanzberg Mikulov

Vinařství Tanzberg Mikulov

Mikulov, Jihomoravský kraj
Vinařství Orisek

Vinařství Orisek

Mikulov, Jihomoravský kraj
Prostě Sklep

Prostě Sklep

Mikulov, Jihomoravský kraj