Úvod > Co chcete dělat? > Bootcampy - efektivní kondiční cvičení

Bootcampy - efektivní kondiční cvičení

Životní styl
Nejefektivnější kondiční programy pro všechny, kteří se potřebují dostat do formy, zapracovat na své fyzické kondici, shodit pár kilo, vypadat lépe, ale hlavně cítit se lépe.

Bootcamp je především výzva a tým. Tým účastníků a jejich výkony vás poženou dopředu a nenechají vás vydechnout. Stejně tak vám pomůže překonávat překážky a zvládat zátěž. Bootcamp je vhodný pro muže i ženy bez rozdílu věku. Je vhodný i pro pravidelně sportující a výkonnostní sportovce. Najdou v něm potřebnou změnu a novou motivaci.

Intenzita cvičení a frekvence tréninků je samozřejmě přizpůsobena věku a momentální fyzické připravenosti trénujících. Každý trénink je pestrý a má jinak kombinované a dávkované aktivity. Běh, rychlá chůze, Nordic walking, kopce, různé překážky, dřepy, výpady, angličáky, sklapovačky, kliky, trénink v písku, trénink na schodech, medicimbaly, expandery, týmové hry, silová cvičení, balanční pomůcky, cvičení ve dvojicích a mnoho dalších.

Účastníky jsou lidé, kteří dělají sport pro radost. Tomu je přizpůsoben celý program. Trenér vám nic neodpustí, přesto se při odchodu z našeho tréninku budete cítit dobře. Pro výsledky je mnohdy třeba zatnout zuby, překonat sám sebe a vydržet až do konce. Tím, že jste pro sebe něco udělali, načerpáte psychickou pohodu. Také se vám viditelně zvýší sebevědomí.

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Sport hotel v Českých Budějovicích

Sport hotel v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy
Plovoucí kavárna Vlnna

Plovoucí kavárna Vlnna

České Budějovice, Jižní Čechy
Hotel Budweis v centru Českých Budějovic

Hotel Budweis v centru Českých Budějovic

České Budějovice, Jižní Čechy