Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Bohemia Adventures
Projíďka na koních v Českém Švýcarku
Zážitky

Bohemia Adventures

Bohemia Adventures je inovativní outdoorová agentura, která si v parku vydobyla reputaci díky vynikajícím zákaznickým službám.
Naše zážitkové balíčky jsou ideální pro páry, rodiny, skupiny přátel nebo i sólo cestovatele. Bohemia Adventures se věnuje již řádku let také organizováním velkých firemních teambuildingů a školních výletů pro 10 – 150 klientů.

Poskytujeme jednodenní i vícedenní zážitkové výlety a to každý den po dobu celého roku. Stačí si jen vybrat z široké nabídky možností i kombinaci různých aktivit, které si vytvoříte podle svých představ. Cena vždy zahrnuje dopravu, průvodce na celý den, obědové menu v naší nádherné restauraci přímo v centru národního parku Stará Plynárna, veškeré poplatky za vstupy včetně vybraných aktivit, svačinu a vodu na celý den a mnohem více.

V naší nabídce populárních aktivit najdete například:
  1. projížďku na koních přímo v centru národního parku. Nádherní bílý valaši, kteří zaručí krásný zážitek pro děti, pokročilé ale i úplné začátečníky.
  2. Pro cyklistické nadšence nabízíme e-bike výlety po oblíbených trasách po břehu řeky Labe.
  3. Rafting a kajaky jsou naší oblíbenou letní aktivitou. Skvělá zábava pro všechny a přitom unikátní možnost, jak procestovat národní park po řece Labe a užít si přitom spousty krásných výhledů. Často je kombinujeme i s paddleboardingem. 
  4. Pokud chcete vidět národní park z výšky, vyzkoušejte s námi Ferratové lezení na stěně v Děčíně, které je skvělou zábavou pro celou rodinu. Náš tým se skládá ze skvělých horolezců, se kterými se můžete vypravit i na lezecké túry do skalní pískovcové v Tisé. 

 

Provozovatel

Bohemia Adventures

Svetlik, 54
Jiřetín Pod Jedlovou
407 47 Horní Podluží
Tel.:
+420 792 323 895
Email:
info@bohemiadvent...
GPS:
50,891217 14,556941
 
 

Vstupné

Cena: 2 000 Kč

Poznámka:Cenu upravujeme dle vybraného itineráře a přizpůsobujeme ji možnostem klienta.

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Travel & Chill

Inspirace, informace i networking – to je celodenní akce věnovaná cestovnímu ruchu, kterou pořádá o.p.s. České Švýcarsko.
Krásná Lípa, Ústecký kraj

České Švýcarsko – ubytovací vouchery a doprava zdarma na podporu turismu v Českém Švýcarsku

Ubytovací vouchery České Švýcarsko – každá noc v destinaci vyjde jednotlivce o 300 korun levněji. Sleva je platná při rezervaci ubytování nejméně na 2 noci a maximálně na 7. Slevu návštěvník uplatní přímo při rezervaci s pomocí voucheru, který je ke stažení na webu pomahej.ceskesvycarsko.cz.
Krásná Lípa, Ústecký kraj

Sklářská lokálka Šenovka – Kamenický motoráček

Lokálka z České Kamenice do Kamenického Šenova nabízí svezení romantickou krajinou na pomezí Lužických hor, Českého středohoří a Českého Švýcarska. V sezóně 2023 jezdí pravidelné vlaky po lokálce od 1. dubna do 29. října o víkendech. Od 29. května do 29. září jezdí vlaky i v pracovní dny.
Kamenický Šenov, Liberecký kraj

Kamenice Winter edition 2023

Zimní a jednodenní edice úspěšného letního festivalu v České Kamenici!
Česká Kamenice, Ústecký kraj

Větrný mlýn Světlík – největší dochovaný mlýn v České republice

Větrný mlýn Světlík je jedním z největších dochovaných větrných mlýnů v České republice. Je jediným mlýnem holandského typu s dochovaným technickým vybavením v Čechách.
Horní Podluží, Ústecký kraj

Chov koz na Žofíně

Kozí farma Žofín je rodinná farma zabývající se chovem koz, výrobou kozích sýrů a poskytováním ubytování. Jejím cílem je obohatit sortiment mléčných výrobků na našem trhu o zdravé produkty, kterými kozí výrobky určitě jsou. Chovu, převážně bílých krátkosrstých koz, se farma věnuje již 15 let!
Horní Podluží, Ústecký kraj

Přírodní rezervace Světlík u Krásné Lípy

Světlík je zaniklá osada ležící asi 1,5 km severně od Horního Podluží, jehož je dnes součástí. U osady je velký stejnojmenný rybník, který dříve sloužil k rekreaci a dnes je chráněným hnízdištěm vodního ptactva.
Horní Podluží, Ústecký kraj

Skiareál Horní Podluží

Skiareál Horní Podluží je moderní areál zaměřený především na rodiny s dětmi, který si díky své dostupnosti, vybavenosti a profesionalitě poskytovaných služeb získává stále vetší oblibu mezi širokou veřejností.
Horní Podluží, Ústecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Klášterní penzion v Jiřetíně pod Jedlovou

Klášterní penzion se nachází v přírodě Lužických hor, v obci Jiřetín pod Jedlovou ve Šluknovském výběžku, v budově kláštera Kongregace Dcer Božské Lásky.
Jiřetín pod Jedlovou, Ústecký kraj

Chata Tollendorf v Lužických horách

Útulný rodinný penzion Chata Tollendorf se nachází v osadě Rozhled u malebného městečka Jiřetín pod Jedlovou v severních Čechách. Penzion získal svoje jméno na základě původního německého názvu pro osadu Rozhled – Tollendorf, která je poprvé zmiňována již v roce 1471.
Jiřetín pod Jedlovou, Ústecký kraj

Tolštejnská hospoda přímo na hradě Tolštejn

Hradní restauraci a ubytování Na Tolštejně najdete přímo mezi historickými hradbami hradu Tolštejna.
Jiřetín pod Jedlovou, Ústecký kraj

Kavárna U Frinda Krásná Lípa

Pojďte si s námi v naší kavárně zažívat příběhy.
Krásná Lípa, Ústecký kraj