Úvod > Co chcete dělat? > Boby motokáry v Brně

Boby motokáry v Brně

Zážitky
Máte rádi adrenalin a rychlé kola? Pravě pro vás je areál Boby motokáry Brno. Krytá motokárová dráha má celoroční provoz. Dráha měří 250 metrů a můžete si zajezdit na motokárách značky Sodi s motory Honda 270ccm.
Boby motokáry v Brně pro vás mají připraveno 6 motokár značky Sodi. Tato francouzská firma vyrábí motokáry více než 30 let a za tuto dobu se na trhu stala opravdovou špičkou. Motokáry nabízejí velmi konfortní jízdu a je kladen důraz na bezpečnost. Dále motokáry nabízejí polstované sedačky, posuvné pedály. Plná kapotáž horních častí motokáry, patentovaný H.E.A.D. systém tlumení nárazu, který byl podroben náročným zátěžovým testům.

Samotná dráha je velmi jedinečnou tratí, situována do dvou pater. Jen zde si tak můžete vyzkoušet výjezd dlouhým tunelem do parta a následný velmi technický sjezd do spodní části tratě. Délka dráhy je 250 metrů s 13 zatáčkami a zpomalovacím retardérem. Nechybí zde ani časomíra, která vám měří každý průjezd startem. Na konci jízdy vám budou vytištěny výsledky závodu. Každý měsíc je vyhlášen závod o nejrychlejšího jezdce měsíce, který je pak odměněn.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

The Cat Cafe v Brně

The Cat Cafe v Brně

Brno, Jižní Morava
Pivovar Moravia v Brně

Pivovar Moravia v Brně

Brno-Medlánky, Jižní Morava
Noem Arch Restaurant v Brně

Noem Arch Restaurant v Brně

Brno, Jižní Morava
Kavárna Punkt.

Kavárna Punkt.

Brno, Jižní Morava