!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Bistro Kaprova
Bistro Kaprova
"> Bistro Kaprova "> Food "> Food "> Food "> Food "> Food "> Food "> Food "> Food "> Food "> Food "> Food "> Food "> Food "> Food "> Food "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Gurmánská turistika

Bistro Kaprova

Bistro a restauraci v srdci historické Prahy najdete pouhých 450 metrů od Staroměstského náměstí, pár kroků od novorenesanční budovy Rudolfina.
Můžete u nás posnídat, poobědvat nebo povečeřet, odnést si něco s sebou, nebo jen tak posedět s přáteli u sklenky vína, míchaného nápoje či kávy. Naše menu spojuje oblíbenou středozemní kuchyni: italskou, španělskou, řeckou, francouzskou, rakouskou nebo i českou gastronomii obohacenou moderním přístupem.

Jedinečné charisma Bistra Kaprova je podtrženo nevšedním příjemným prostorem, který vznikl podle návrhu uznávaného českého architekta Jaromíra Pizingera. Je zde 63 míst k sezení, a to i na galerii nebo v našem salonku.

V prostorech, kde se nyní nachází Bistro Kaprova, bývalo dlouhá léta uznávané knihkupectví. Z úcty k němu a ke všem, kdo do něj rádi chodívali, jsme se rozhodli zachovat část věnovanou prodeji knih, tematicky zaměřených na historii hlavního města Prahy, cestopisy či knížky o gastronomii.
Zobrazit více