Úvod > Co chcete dělat? > Beskydy na kole
Letní sporty

Beskydy na kole

Hnojník je výbornou destinací pro výjezdy na kolech do okolí. Poblíž vede několik cykolstezek. Nejznámější pak Radegast cyklo trek. Je zde pestrá směsice tras, po kterých se můžete vydat.

Idealní výchozí bod pro cyklo i pěší turistiku v severních Beskydech. Pro pohodáře nabízí okolí spoustu cykolostezek, třeba k přehradám Žermanice a Těrlice. Například vyjížďku rovinatým terénem k Žermanické přehradě jistě bez problémů zvládnou i vaše děti.

Pro ostřílené horské vlky pak doporučujeme trasu na Javorový Vrch, kam si vyšlápnete převýšení přes 600 metrů. Jako test zdatnosti můžete vyzkoušet i výjezd na Lysou Horu s převýšením přes 1000 metrů.

Hnojník je výbornou destinací pro výjezdy na kolech do okolí. Poblíž vede několik cykolstezek. Nejznámější pak Radegast cyklo trek. Je zde pestrá směsice tras, po kterých se můžete vydat. Například vyjížďka rovinatým terénem k Žermanické přehradě, kterou jistě bez problémů zvládnou i Vaše děti. Pro ostřílené horské vlky pak doporučujeme trasu na Javorový Vrch, kam si vyšlápnete převýšení přes 600 metrů. Jako test zdatnosti můžete vyzkoušet i výjezd na Lysou Horu s převýšením přes 1000 metrů.
 

Provozovatel

Chata Dřevjanka

Hnojník 56
739 53 Hnojník
Tel.:
+420 604 843 507
Email:
drevjanka@email.cz
WWW:
www.drevjanka.wz.cz
GPS:
49,682507 18,533371
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 
Zámek Hnojník u Frýdku-Místku

Zámek Hnojník u Frýdku-Místku

Hnojník, Moravskoslezský kraj
Jezdecký klub Vělopolí

Jezdecký klub Vělopolí

Vělopolí, Moravskoslezský kraj
Bájný vrch Godula v Moravskoslezských Beskydech

Bájný vrch Godula v Moravskoslezských Beskydech

Komorní Lhotka, Moravskoslezský kraj