Úvod > Co chcete dělat? > Bazén Sušice
Letní sporty

Bazén Sušice

Moderní aquapark v Sušici nabízí zábavu a odpočinek pro celou rodinu. Kromě plaveckého bazénu zde naleznete také zábavní bazén s vodními atrakcemi a brouzdaliště pro děti, tobogán a dvě vířivky. Součástí bazénu je také wellness s finskou a parní saunou.
Zábavní a relaxační bazén ve tvaru ledviny nabízí divokou řeku, vodní houpačku, masážní trysky a chrliče vody. Hloubka bazénu je 1,2 metru. Teplota bazénu je udržována kolem 30 stupňů. 

Dále tady najdete brouzdaliště pro nejmenší se skluzavkami a také vodního hříbka a řadu fontánových trysek. Brouzdaliště má udržovanou teplotu kolem 31 stupňů a hloubka je 0,38 metru. 

Tobogán má délku 78 metrů. Zateplený tubus je veden i mimo objekt bazénu. Tobogán má samostatné dojezdové koryto mimo ostatní bazény v bazénové hale. Nezapomenutelná jízda v tobogánu je navíc zpestřená o světelné efekty s velkým množstvím barev.  

V bazénové hale se nachází dvě vířivky. Malá vířivka má celkovou kapacitu 8 osob. Velká vířivka má celkovou kapacitu 17 osob. Celková kapacita je tedy 25 osob. Velká vířivka je podsvícená, takže v přítmí si můžete vychutnat teplou vodu nejen v modré barvě. Hloubka vířivek je 1 metr, rovněž v obou naleznete pohodlná sedátka. 
Teplota obou vířivek je kolem 34 stupňů. Malá vířivka má dnové a stěnové trysky.

Klasický plavecký bazén má na délku 25 metrů. Bazén má čtyři plavecké dráhy a díky tomu, že je bazén bez relaxačních a zábavních atrakcí, je určen zejména pro sportovní plavání. Součástí je také analogová časomíra a samozřejmostí jsou skokanské můstky. Teplota vody se v bazénu udržuje kolem 28 stupňů. Minimální hloubka plaveckého bazénu je 1,2 metru a maximální hloubka je 1,6 metru. 

Bazén provozují Sportoviště města Sušice.

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmány Bašta & Wellness

Apartmány Bašta & Wellness

Sušice, Plzeňský kraj
Hotel Gabreta Sušice

Hotel Gabreta Sušice

Sušice, Plzeňský kraj
Pivovar U Švelchů v Sušici

Pivovar U Švelchů v Sušici

Sušice, Plzeňský kraj
Sport Hotel Pekárna Sušice

Sport Hotel Pekárna Sušice

Sušice, Plzeňský kraj