Úvod > Co chcete dělat? > Bazén Sušice

Bazén Sušice

Letní sporty
Sportovní centrum Sušice nabízí krásné nové prostředí, kde se nachází mnoho možností, jak aktivně strávit čas. Kromě plaveckého bazénu se tady nachází také samostatný zábavný bazén.
Zábavní a relaxační bazén ve tvaru ledviny nabízí divokou řeku, vodní houpačku, masážní trysky a chrliče vody. Hloubka bazénu je 1,2 metru. Teplota bazénu je udržována kolem 30 stupňů. 

Dále tady najdete brouzdaliště pro nejmenší se skluzavkami a také vodního hříbka - ježka a řadu fontánových trysek - déšť. Brouzdaliště má udržovanou teplotu kolem 31 stupňů a hloubka je 0,38 metru. 

Tobogán má délku 78 metrů. Zateplený tubus je veden i mimo objekt bazénu. Tobogán má samostatné dojezdové koryto mimo ostatní bazény v bazénové hale. Nezapomenutelná jízda v tobogánu je navíc zpestřená o světelné efekty s velkým množstvím barev.  

V bazénové hale se nachází dvě vířivky. Malá vířivka má celkovou kapacitu 8 osob. Velká vířivka má celkovou kapacitu 17 osob. Celková kapacita je tedy 25 osob. Velká vířivka je podsvícená, takže v přítmí si můžete vychutnat teplou vodu nejen v modré barvě. Hloubka vířivek je 1 metr, rovněž v obou naleznete pohodlná sedátka. 
Teplota obou vířivek je kolem 34 stupňů. Malá vířivka má dnové a stěnové trysky.

Klasický plavecký bazén má na délku 25 metrů. Bazén má čtyři plavecké dráhy a díky tomu, že je bazén bez relaxačních a zábavních atrakcí, je určen zejména pro sportovní plavání. Součástí je také analogová časomíra a samozřejmostí jsou skokanské můstky. Teplota vody se v bazénu udržuje kolem 28 stupňů.  Minimální hloubka plaveckého bazénu je 1,2 metru a maximální hloubka je 1,6 metru. 

Bazén je součástí Sportovního centra Sušice
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí