Úvod > Co chcete dělat? > Barceló Old Town Praha

Barceló Old Town Praha

Ubytování
Hotel Barceló Old Town Praha se nachází v historické budově ze 17. století, která leží v centru Starého Města Prahy, v těsné blízkosti Prašné brány. Všechna okna tohoto nádherného boutique hotelu nabízí výhled, který jako by vás přemístil v čase.
Zažijte kouzelný pocit cesty do jiného století do magického města plného historie. Vybavení všech 62 pokojů hotelu v 5 různých kategoriích představuje naprostý soulad moderny a historie, kde elegance a prostor ještě více zdůrazňují toto výjimečné souznění. Přesvědčte se o pohodovém a příjemném prostředí díky výjimečné kombinaci pastelových a přírodních barev a původnímu parketu.

Svět protikladů nachází soulad v každém koutu boutique hotelu Barceló Old Town Praha, jak na terase s výhledem na město, tak v restauraci Bohemica Old Town Praha & Restaurant, ale i v konferenčních halách. Svět kouzel čeká, aby byl odhalen návštěvníky tohoto hotelu, který představuje dokonalé souznění elegance, tradice a moderny.

Restaurace a bar Bohemica Old Town vás překvapí moderním pojetím české a mezinárodní kuchyně, vedené šéfkuchařem Janem Schánilem. Náš všestranný mezinárodní tým je vždy připraven plnit všechna vaše přání, protože naším nejdůležitějším cílem je vaše spokojenost. Rádi bychom vám nabídli náš výběr českých a mezinárodních vín a naše týdenní menu, degustační menu a nejlepší výběr českých specialit.

Celý popis
Naposledy změněno: 1. 10. 2019