!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Barceló Brno Palace v malebném centru Brna
Hotel Barceló Brno Palace v malebném centru Brna
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Hotel Barceló Brno Palace v malebném centru Brna

Poznejte druhé nejdůležitější město České republiky, Brno, a ubytujte se ve vznešené budově, která je neoddělitelnou součástí historie města. Hotel Barceló Brno Palace je symbolickou budovou v centru města Brna postavenou v polovině 19. století podle návrhu architekta Franze Fröhlicha.
J​edinečný butikový hotel v srdci Brna se zajímavou architekturou a dekorací interiérů. Vítěz Czech Hotel Awards v kategorii nejlepší hotel Jihomoravského kraje pro rok 2020.

Původním návrhem bylo vytvořit obytný dům s různě velkými pokoji a s důmyslně řešeným systémem schodišť. Fasáda zámeckého charakteru kontrastuje s dekorativními detaily v románském slohu, které se nacházejí uvnitř budovy.

Pro svoji unikátnost, vysokou kvalitu poskytovaných služeb hotel využívají při cestě do Brna české i zahraniční celebrity a rovněž hotel láká mezinárodní filmové produkce.

Všechny pokoje jsou vybavené kávovým a čajovým setem, vysokorychlostním Wi-Fi připojením, polštářovým menu, trezorem, žehličkou a žehlícím prknem. 

Hostům je 24 hodin denně zdarma k dispozici moderně vybavené fitness centrum s finskou saunou a relaxační zónou. Pro odpočinek a regeneraci je možné navštívit hotelové luxusní centrum thajských masáží o rozloze 130 m2.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 5. 2020

Ubytování a restaurace v okolí