!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Barceló Brno Palace v malebném centru Brna
Hotel Barceló Brno Palace v malebném centru Brna
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Ubytování

Hotel Barceló Brno Palace v malebném centru Brna

Poznejte druhé nejdůležitější město České republiky, Brno, a ubytujte se ve vznešené budově, která je neoddělitelnou součástí historie města. Hotel Barceló Brno Palace je symbolickou budovou v centru města Brna postavenou v polovině 19. století podle návrhu architekta Franze Fröhlicha.
J​edinečný butikový hotel v srdci Brna se zajímavou architekturou a dekorací interiérů. Vítěz Czech Hotel Awards v kategorii nejlepší hotel Jihomoravského kraje pro rok 2020.

Původním návrhem bylo vytvořit obytný dům s různě velkými pokoji a s důmyslně řešeným systémem schodišť. Fasáda zámeckého charakteru kontrastuje s dekorativními detaily v románském slohu, které se nacházejí uvnitř budovy.

Pro svoji unikátnost, vysokou kvalitu poskytovaných služeb hotel využívají při cestě do Brna české i zahraniční celebrity a rovněž hotel láká mezinárodní filmové produkce.

Všechny pokoje jsou vybavené kávovým a čajovým setem, vysokorychlostním Wi-Fi připojením, polštářovým menu, trezorem, žehličkou a žehlícím prknem. 

Hostům je 24 hodin denně zdarma k dispozici moderně vybavené fitness centrum s finskou saunou a relaxační zónou. Pro odpočinek a regeneraci je možné navštívit hotelové luxusní centrum thajských masáží o rozloze 130 m2.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Barceló Brno Palace

Šilingrovo náměstí 2/265
602 00 Brno
Tel.:
+420 532 156 777
Email:
brnopalace.res@ba...
WWW:
https://www.barce...
GPS:
49,192208 16,605558
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
11.8.
14.8.
Maraton hudby Brno

Maraton hudby Brno

Brno-střed, Jižní Morava
20.9.
25.9.
Serial Killer festival 2022

Serial Killer festival 2022

Brno, Jižní Morava
15.12.
4.9.
Stříbrná a zlatá Vysočina

Stříbrná a zlatá Vysočina

Brno, Jižní Morava
19.11.
27.2.
Nika

Nika

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí