!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Baletní škola Baláž
Letní sporty

Baletní škola Baláž

Baletní škola Baláž vás provede světem tance a hudby, naučí vás užívat si každý svůj pohyb a radovat se z překonaných limitů. Zkušení tanečníci pod vedením baletního mistra Marka Baláže, který působil patnáct let na německé taneční scéně, se těší na vaši návštěvu!
Pedagogickému týmu BšB se daří představit balet i v jiném světle, než ve kterém bývá obvykle vnímán. Balet není jen elitní formou umění, je to také jeden ze způsobů, jak aktivně trávit volný čas a zároveň udržovat své tělo ve zdravé kondici. Díky individuálnímu přístupu ke každému nehraje roli věk ani pohlaví. Pravidelně kurzy pro dospělé probíhají v odpoledních a večerních hodinách v souladu s potřebami časově vytížených klientů a jsou rozděleny na začátečníky a pokročilé. Kromě tanečních kurzů nabízí BšB také lekce pilates či cvičení s fyzioterapeutem zaměřené na zdravá záda. První lekce je pro každého návštěvníka zdarma.

Nejmenší žáčky (3-6 let) provedou lektoři základní taneční průpravou, díky níž si už od útlého věku osvojí správné držení těla a naučí se vnímat hudbu a rytmus. Pro starší děti (6-10 let a 10-18) jsou pak určeny kurzy baletní přípravy a klasického baletu. V těchto kurzech se mohou děti v případě zájmu připravovat na taneční konzervatoř. Lektoři se vždy snaží přistupovat k dětem citlivě a cílem je vypěstovat v nich lásku k tanci i hudbě. Marek Baláž a jeho tým usilují o komplexní pojetí výuky, jejíž součástí jsou pravidelná veřejná vystoupení, na kterých se děti sami mohou autorsky podílet a díky nimž se přirozeně seznamují s divadlem.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Baletní škola Baláž

Zábrdovická 827/10
615 00 Brno-Židenice
Tel.:
+420 776 647 439
Email:
info@balet-balaz.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.balet-balaz.cz/
GPS:
49,201735 16,630304
 
 

Vstupné

Cena: 190 Kč

Poznámka:Lekce pro dospělé: 170-190,- Dětské kurzy: 2900,-/pololetí

 

Časová náročnost

3,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Take 5 Brno

Take 5 Brno

Brno, Jižní Morava
eFi Hotel Brno

eFi Hotel Brno

Brno, Jižní Morava
Chleba Brno

Chleba Brno

Brno, Jižní Morava