Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Škola létání v Hosíně u Českých Budějovic
Letní sporty

Škola létání v Hosíně u Českých Budějovic

Najděte si čas a my vám ukážeme, že Země je kulatá i z malé výšky. Hlavním zaměřením školy je výcvik padákových sportů a létání vůbec.

Škola létání je tu pro létání a hledání.. vaší letové hladiny, prostoru, radosti...učíme AeroLife jako Art of life near the Sky. Umění létat, umění žít. Stačí trocha představivosti, strachu a touhy vzlétnout. To všechno se pověsí do létajícího stroje, zatřepe se rozběhem a eufórie je přímo kosmická. Co na tom, že už lidé chodili po Měsíci. Vy jste ve vzduchu poprvé teď! Zdá se vám to celé jako "ulítnutý nápad"? Správně. Je to o létání!
 

Co nabízíme:

  • Skydiving: létání volným pádem není jen padání. Je to cesta vzhůru za poznáním vlastních limitů a pochopením smyslu strachu.
  • Paragliding: je nejsnazší cesta, jak vstoupit na oblohu. Jako ptáci. Vlastní silou. Bez limitů pilotní kabiny. Letět na křídle, které je naplněno vzduchem je krásné a křehké zároveň.
  • Motorové plachtění: létání v letadle, které umí plachtit a zároveň má vlastní motor, je technická zábava, která má hodnotu nejen stroje, ale také zkušeností pilota. Umět využít proudění vzduchu znamená tichý souboj se sebou samým i s přírodou.
  • Motorový paragliding: je cesta k nezávislosti s vůní benzínu. Vše další je o létání. Paramotor je létací hračka, kterou předčí jen vrtulník. Létání na padákovém kluzáku je přírodní, létání s paramotorem je hlučné a velmi intenzivní pojetí zábavy.
  • Škola powerkitingu: je tu od toho, aby Vás uvedla do světa draků, větru, velké i malé síly, rychlosti, skoků a hlavně mnoha způsobů, jak využít sílu větru a pomoc draka k celoroční zábavě.

 

Provozovatel

Letiště Hosín

Letiště Hosín 196
373 41 Hluboká nad Vltavou
Tel.:
+420 380 603 400
Email:
rezervace@letiste...
WWW:
https://www.letis...
WWW:
https://www.letis...
GPS:
49,039997 14,494997
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Krampuslauf vol.IV

Krampuslauf České Budějovice vol.IV.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Andělská Hluboká 2022 – výlet za kouzelnou adventní i vánoční atmosférou

Kouzelnou atmosféru v čase adventu a Vánoc ve městě a jeho okolí navodí desítky akcí, které jejich organizátoři připravili v Hluboké nad Vltavou. Vyvrcholením programu je Andělský průvod Masarykovou ulicí v soboru 17. prosince.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Výstava Senzační realismus v Alšově jihočeské galerii

Výstava přiblíží malíře Theodora Pištěka, který je i držitelem Oscara za kostýmy k Formanově filmu Amadeus, společně s americkými a evropskými hyperrealisty.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Zimní prohlídky zámku Hluboká

Zimní prohlídky na zámku Hluboká lákají k návštěvě již několik let. Návštěvníci zavítají do devíti pokojů soukromých apartmá posledních čtyř generací majitelů hlubockého panství – Schwarzenbergů.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Tandemové seskoky padákem na letišti u Českých Budějovic

Volný pád rychlostí přes 200 km/h a to z výšky 4 000 m. Aby jste si tento skvělý zážitek v budoucnu mohli znovu prožít, nebo se pochlubit svým známým, že jste to dokázali, je vše od přípravy až do přistání zdokumentováno na DVD a foto na CD. Přijďte si s námi užít seskoků padákem, včetně tandemových na letiště Hosín!
České Budějovice, Jihočeský kraj

Bezmotorové létání na letišti Hosín

Aeroklub České Budějovice – plachtařský odbor každoročně pořádá kurz pro uchazeče o pilotní výcvik na kluzácích. Po úspěšném přezkoušení teoretických znalostí uchazeč postupuje do elementárního leteckého výcviku. Tento výcvik je prováděn na kluzácích L-13 Blaník.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Letiště Hosín – na prohlídku hangáru či vyhlídkový let

Přijďte si prohlédnout hangár plný letadel, let bezmotorových kluzáků, skoky parašutistů anebo akrobacii špičkových pilotů. Můžete si objednat také vyhlídkový let, nebo vyzkoušet speciální dětská házedla. K odpočinku slouží Aero Bistro s domácími specialitami.
Hosín, Jihočeský kraj

Adrenalin – tandemové seskoky padákem v Českých Budějovicích

Svět adrenalinu a vzrušení, kde je možné se pohybovat rychlostí 200 km v hodině a během jedné minuty urazit dva a půl kilometru.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Stellplatz Hluboká – stání pro obytná auta v Hrdějovicích

Stání pro obytná auta v uzavřeném areálu jihočeského statku je ideální místem, odkud můžete být za několik minut např. na zámku Hluboká nad Vltavou nebo v centru Českých Budějovic a zároveň stylově, bezpečně a v soukromí parkovat se svým obytným vozem.
Hrdějovice, Jihočeský kraj

Wellness Hotel Diamant Hluboká nad Vltavou

Pětihvězdičkový hotel nabízí ubytování v 34 luxusních pokojích i pro nejnáročnější klienty.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Hotel Podhrad Hluboká nad Vltavou

Hotel Podhrad se nachází v samotném centru města Hluboká nad Vltavou, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihočeského kraje. Hotel je situovaný několik kroků od dominanty celého města, státního zámku Hluboká.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj

Pivovar Hluboká nad Vltavou

V pivovar se změnil historický sál někdejšího hotelu Obec, který vyrostl na počátku 20. století na popud Adolfa Josefa Schwarzenberga.
Hluboká nad Vltavou, Jihočeský kraj