!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Awa relaxační centrum Brno

Awa relaxační centrum Brno

Životní styl
Nabízíme komplexní relaxaci pomocí solné jeskyně, EEG biofeedback, šungitové komory i využítí masážního křesla.
Naleznete zde dvě solné jeskyně (ADAM pro dospělé a EWA s hračkami a televizí pro děti), EEG biofeedback (metoda, která vám umožní ovládat své mozkové vlny, jedná se o sebeučení mozku pomocí tzv. biologické zpětné vazby), šungitovou komoru pro dvě osoby (přirozená léčebná technika na bázi působení přírodních minerálů), masážní křeslo (s pěti typy programů: relaxačním, vitalizačním, aktivním, speciálním a hudebním, křeslo masíruje šíji, celá záda, bedra a  nohy).

Pobyt v solné jeskyni přináší relaxaci, meditaci, dochází k velkému uvolnění, odstranění napětí, posílení imunitního systému, léčbě onemocnění a dalších disharmoniích. Má velký vliv při léčbě bloků, nemocí a detoxikaci organismu.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 10. 2019
Fitness centrum Gala Gym v Brně

Fitness centrum Gala Gym v Brně

Brno-střed, Jižní Morava
Jazz dance v Brně

Jazz dance v Brně

Brno-střed, Jižní Morava
Wellness centrum nedaleko centra Brna

Wellness centrum nedaleko centra Brna

Modřice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí