Úvod > Co chcete dělat? > Avatar VR Park v Michli – největší zábavní park s virtuální realitou v Česku
Zážitky

Avatar VR Park v Michli – největší zábavní park s virtuální realitou v Česku

Vstupte do světa, kde se nemožné stane skutečností. Vyzkoušejte seskok z mrakodrapu u kterého se vám podlomí kolena, nebo se proleťte nad ikonickými stavbami v těle orla.
Co je to virtuální realita?
Místo, kde si můžete splnit své sny prostřednictvím nejmodernější technologie HTC Vive VR nebo VR Oculus Rift. Přeneste se do říše divů a staňte se samurajským válečníkem, projděte se po mořském dně nebo ubraňte hrad před nepřáteli. To vše a mnohem více je možné ve virtuální realitě.

Prostory a vybavení herny
Herní plocha o rozloze 500m2 rozdělená do jednotlivých zón – single boxy, multiplayer, trenažéry a adrenalin. Vybere si každá věková skupina. Pro nadšence automobilových závodů, leteckých akrobacií a Tour de France jsou připravené trenažéry, které umocní celkový prožitek z VR. Čtyři single boxy a velká multiplayer zóna až pro 4 hráče. Výběr z těch nejoblíbenějších naučných, akčních i únikových her. Odvážnější si mohou vyzkoušet autentický seskok z mrakodrapu.

Součástí herny je odpočinková zóna, kde se můžete posilnit občerstvením, horkými nebo studenými nápoji nebo nabít energii sladkými pochutinami.

Pokud hledáte místo pro narozeninové oslavy, firemní večírky a jiné párty, kde posedíte a zároveň se pobavíte, jste na správné adrese. Malé nebo velké akce tady nejsou žádný problém.

Vstupte a nechte se pohltit světem virtuální reality!