Úvod > Co chcete dělat? > Avantgarde Restaurant & Café
Gurmánská turistika

Avantgarde Restaurant & Café

Není obvyklé, aby luxusní restaurace sdílela prostory s administrativní budovou. Ale PPF Gate je výjimečný prostor a restaurace přirozeně doplňuje zajímavě pojatou vstupní halu budovy. Interiér restaurace je vkusně zařízen a její vnitřní dispozice nabízí jak pohoštění pro větší skupinu, tak diskr...
V restauraci můžete posnídat, poobědvat i večeřet či si zajít jen na kávu nebo oblíbený drink. Kuchyni vládne šéfkuchař Petr Vlásek, kterého inspirují tradiční postupy francouzské přípravy jídel. Šéfkuchař připravuje speciality, kde se prolínají světové kuchyně tak, že každý host najde své oblíbené chutě. Vracející se hosté potvrzují, že je nabídka oslovuje. Kromě nabídky à la carte menu můžete vyzkoušet degustační menu šéfkuchaře.

Pro zpestření je k dispozici také týdenní menu doplněné o specialitu dne či pravidelný nedělní brunch. O víkendu je k dispozici dětský koutek. Vinný lístek nabízí hostům zejména vína z Francie a Itálie.

Méně formální prostředí pro kávu či rychlé občerstvení nabízí v sousedících prostorách Café Sofa. Kavárnu zastřešuje tým profesionálů restaurace Avantgarde.

Restaurace získala prestižní ocenění v podobě dvou Zlatých lvů pro sezónu 2020.