Úvod > Co chcete dělat? > Autocamping Annín I.
Autocamping Annín I.
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Autocamping Annín I.

Autokemping v oblasti Šumava u řeky Otavy, nabízí levné ubytování v bungalovech a chatkách, ve vlastních přívěsech, karavanech a stanech. Kemp má nové sociální zařízení, restaurace s terasou, dětské hřiště a koupaliště.
Oblíbený kemp nejen vodáky se nachází se cca 6 km od města Sušice, směr Kašperské Hory. Je obklopen lesy a loukami, protéká jím řeka Otava. Kemp je výchozím místem mnoha turistických a cykloturistických tras. Kemp disponuje vlastními ubytovacími kapacitami s různou úrovní vybavení. V ceně chatek jsou zahrnuty lůžkoviny, používání sprch a elektriky.

Ubytovat se zde můžete ve 2, 3, 4 lůžkových chatách, srubech a bungalovech. Dáváte-li přednost vlastnímu stanu či karavanu, očekává vás zatravněná plocha udržovaná pro tyto účely s možností elektrické přípojky. Chloubou kempu jsou zrekonstruované a perfektně udržované toalety a umývárky, jejichž používání je zahrnuto v ceně ubytování. Řeka Otava se v kempu rozděluje a vytváří ostrůvek, na kterém je možnost ubytování v chatkách nebo vlastním stanu. Nachází se zde hřiště, WC a umývárky.


Vybavení kempu a služby

V prostorách kempu naleznete restauraci (90 míst) s terasou (80 míst), což umožňuje pořádat zde i firemní nebo klubové akce. Tomu, kdo dává přednost vlastní snídani, poslouží malý kiosek se základmími potravinami a čerstvým pečivem. Další občerstvení najdete v kiosku u našeho přírodního koupaliště, kde můžete posedět na příjemné terase.

V kempu vám pobyt bude zpříjemňovat nejen možnost koupání v přírodním koupališti nebo v řece, ale také hřiště na míčové hry. Dětem i rodičům jistě udělá radost barevné dětské hřiště s klouzačkami.

Kemp nabízí:
  • úschovnu kol
  • zapůjčení pračky
  • zapůjčení lodí a kol
 

Široké možnosti ubytování v Kempu Annín I.

Ubytování do chat a bungalovů není-li sjednáno jinak, probíhá 13:00 – 17:00. Poté se rezervace ruší! V den odjezdu je host povinen opustit chatu a bungalov do 10:00. V areálu jsou rozmístěny skruže k rozdělávání ohňů. Noční klid platí od 22. hodiny.

Bungalov
Nachází se v klidné části kempu u řeky a lesa, 12 bungalovů (4 lůžka). Bungalov má vlastní WC a sprchový kout, teplou a pitnou vodu, lednici, elektriku, ložnice. Příjemné posezení na terase.

Srub
Nově vybudované 4 lůžkové sruby. Ideální pro rodiny s dětmi. Umístněné v klidné části areálu

Chanos
28 chatek (3 lůžka – palanda + postel). Blok zděné chaty se 4 vchody s malinkou teráskou před chatkou. Sociální zařízení v kempu.

Vagon
V lesíku vedle recepce se pod stromy nachází 2 chaty (po 4 lůžkách) – malá chodbička a dva pokojíky po 2 lůžkách, elektrika a lednice. Chaty jsou umístěny ve stínu. Sociální zařízení v kempu.

Junior
Malá táborová chatička určená na přespání. Využívají ji školy, tábory, vodáci. Sociální zařízení v kempu. Není elektrická zásuvka.

Ubytování na ostrově
Na klidném místě je řekou Otavou vytvořen ostrůvek, který nabízí ubytování v chatách i vlastním stanu. Ostrůvek má vlastní sociální zařízení, hřiště. Přes nízký brod se na ostrůvek dostanete snadno autem. Ostrůvek nabízí klidné prostředí vyhovující především rodinám s dětmi a větším skupinám (tábory, soustředění).

Velká chata
2 chaty (po 8 lůžkách). Malá chodba, dvě ložnice po 4 lůžkách, elektrika, sociální zařízení v areálu.

RU Chata
Blok chat se 4 vchody – 2 chaty (2 lůžka) a 2 chaty (4 lůžka – palandy). Sociální zařízení v areálu, elektrika.

Provozovatel

Autocamping Annín I.

Annín
u řeky Otavy (silnice 145 Kašperské hory-Sušice))
342 01 Dlouhá Ves
Email:
kempannin@seznam.cz
WWW:
www.kempannin.cz
GPS:
49,175964 13,505599
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Šumava
 

Časová náročnost

12,0 hodin