Úvod > Co chcete dělat? > Aureole – nebeský gurmánský zážitek
Gurmánská turistika

Aureole – nebeský gurmánský zážitek

Vystoupejte do 109 metrové výšky, do nejvýše položené restaurace v Praze, kde vás okouzlí kulinářské umění stejně jako magická atmosféra, která nelze popsat slovy, ale musí se vidět a zažít.
Nejvýše položená restaurace v Praze, ve 27. patře mrakodrapu City Tower na Pankráci, nabízí unikátní design v kombinaci s kulinářským uměním a velkolepým výhledem na panorama Prahy.

Restaurace Aureole je známá nejen dechberoucím výhledem na Prahu ze 109 metrové výšky, úžasným výběrem vín, profesionálním servisem, ale především skvělou kuchyní inspirovanou gastronomií z celého světa. 

Pokrmy jsou inspirovány oblíbenou středomořskou kuchyní. Důraz je kladen na chuťově perfektně vyladěná jídla, prvotřídní kvalitu a čerstvost surovin, z kterých se kuchařský tým snaží vytěžit maximum.

Řešení interiéru pochází z dílny architektů Vlastimila Packa a Jitky Dvorské. Chodba, sky bar, sousední lounge, vinotéka i hlavní prostor restaurace je celý navržený v černé barvě. Důvodů je několik, ale tím hlavním je, aby vynikly výhledy na město a aby večer odrazy restaurace v okenních sklech nepřebily pohled ven. Kapacita restaurace je 100 míst.
Zobrazit více