Úvod > Co chcete dělat? > Ateliér MeetArt v pražských Vršovicích
Kultura

Ateliér MeetArt v pražských Vršovicích

Pro všechny mladé výtvarníky, kteří nemají vlastní ateliérové zázemí, se nově otevřel sdílený prostor MeetArt. Hlavní myšlenkou celého projektu je poskytnout umělcům prostor k tvorbě i prezentaci v jediném multifunkčním prostoru. Meet Art je místem, které má mladé umělce spojovat a inspirovat.
Ateliér Meet Art, který se nachází kousek od ulice Kodaňská, bude výtvarníkům k dispozici 24 hodin denně. Zaměřuje se především na moderní výtvarné umění, odlišuje se však v tom, že je otevřen veřejnosti a mladým talentům, kteří sem můžou přijít i na jeden den.

V suterénu secesního domu jsou pro umělce k dispozici prosvětlený open space, samostatné ateliéry pro ty, kteří chtějí pracovat sami, sdílené ateliéry, stojany, uzamykatelné skřínky, depozitář, samoobslužný bar, knihovnu s odbornou literaturou, WiFi připojení i chill-out koutek. Je zde možné pořádat různé workshopy, prodejní výstavy, art battle, přednášky i komunitní střetnutí. Dostatek světla zajišťují okna z ulice, ale i výkonné led osvětlení. Všechno vybavení si zde můžete půjčit.