Úvod > Co chcete dělat? > Atelier Bar & Bistro v Brně
Gurmánská turistika

Atelier Bar & Bistro v Brně

Příjemné posezení v hravém interiéru i na terase ve vnitrobloku. Atelier propojuje tradiční a moderní, ať už v jídle nebo v koktejlech. Má zajímavou nabídku vín, včetně těch naturálních. Je možné si zde dát vícechodové menu s párováním anebo zajít na rychlý oběd za super cenu.
Atelier Bar & Bistro v Brně je propojením moderního bistra a baru. Zdejší kuchyně používá tradiční suroviny, lokální a kvalitní, podává je však v nových kombinacích. Koktejlový lístek obsahuje obměny klasických koktejlů v nové podobě. Vinná karta nabízí především moravská vína, ale také rakouská, německá a francouzská.

Bistro je neformální, přátelské. Často mění menu a vaří z jednoduchých surovin. Bistro je zábavné a nekomplikované. Do bistra se můžete stavit na jedno jídlo, koktejl nebo na celé menu. Bistro se hodně mění, ale to důležité zůstává – pohostinnost a radost.

Bar je živý, někdy trochu hlučný, jindy vás nechá rozjímat. Bar má skvělý výběr destilátů, ale taky umí připravit jedinečný koktejl přímo na míru. Bar má styl. Vínem baru je champagne. Ale taky si v něm klidně dejte sklenku bílého, červeného nebo oranžového. Bar vás nesoudí, bar vás baví.

Ubytování a restaurace v okolí

Sky Ice Bar v Brně

Sky Ice Bar v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Jean Paul´s Restaurant v Brně

Jean Paul´s Restaurant v Brně

Brno, Jihomoravský kraj
Lokál U Caipla v Brně

Lokál U Caipla v Brně

Brno, Jihomoravský kraj