Úvod > Co chcete dělat? > Army Park Ořechov – zábavní military park a muzeum
Zážitky

Army Park Ořechov – zábavní military park a muzeum

Největší military zábavní park v ČR plný dobrodružných aktivit s vojenskou tématikou, armádní technikou a muzeem. Na zážitky i prohlídku muzea je třeba se předem objednat. Nevšední zážitky pro skupinu kamarádů i celou firmu zajišťuje tým profesionálních instruktorů a ochotného personálu.

Zábavní military park se rozkládá v bývalém areálu protivzdušné obrany města Brna a jeho velkou část zabírá právě muzeum, včetně podzemních hangárů na raketové nosiče Něva, nadzemních objektů a podzemního velitelského bunkru. Muzeum tedy nejsou jen vitríny s nedotknutelnými objekty, ale téměř historicko-vojenský skanzen, ve kterém zjistíte, jak armáda fungovala.
 
V muzeu, které mapuje historii naší armády od roku 1945 do roku 1989, najdete nejen výstroj, ruční zbraně a vojenské přístroje, ale i velkou vojenskou techniku, kterou ukazujeme i v provozu. Techniku vzdálenější i bližší historie předvádíme v plném nasazení včetně originálního vybavení. Průvodce vás samozřejmě seznámí s funkcí každého exponátu a zodpoví všechny dotazy.

Do Army Parku Ořechov je třeba se předem objednat (skupiny i jednotlivci), otevřeno je po celý rok. Vstup pro širokou veřejnost bez objednání je možný pouze jen pár dní v roce (termíny jsou vypsané na webu či FB profilu Army Parku).
 

Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021
17.9.
Menora

Menora

Dolní Kounice, Jižní Morava
9.10.
Jóga na Fakultě sportovních studií v Brně

Jóga na Fakultě sportovních studií v Brně

Brno-Bohunice, Jižní Morava
15.1.
16.1.
Jarmark jógy

Jarmark jógy

Brno-Bohunice, Jižní Morava
26.9.
Koulení kola z Lednice do Brna 2021

Koulení kola z Lednice do Brna 2021

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí