Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Aquapark Uherské Hradiště – za vodními a saunovými zážitky
Letní sporty

Aquapark Uherské Hradiště – za vodními a saunovými zážitky

Vodní a saunový svět Aquaparku nabízí návštěvníkům celou řadu možností, jak si užít skvělý den. Pod jednou střechou najdete řadu atrakcí, plaveckých a zábavních bazénů, saun, odpočinkových zón a restaurací. A navíc v období letní sezóny jsou prostory vnitřního areálu rozšířeny o venkovní koupání.
Aquapark v Uherském Hradišti zahrnuje vnitřní areál, vodní atrakce, welness/spa, rehabilitace a tobogány. V létě je plavcům k dispozici Letní areál. Najdete zde atraktivní tobogány, plavecké a zábavní bazény, vyhřívaný bazén pod širým nebem, saunový svět a kvalitní restaurační zázemí.
 

Vnitřní areál aquaparku

Zábavní bazén - vodními atrakcemi zábavního bazénu jsou divoká řeka, houpací bazének, masážní lavice, dnové perličky, vodní chrliče, vodní číše ​a dvě vířivky.

Plavecký bazén – 25 m dlouhý bazén pro vášnivé plavce, oddechové plavání, ​ale také pro výuku začínajících plavců. K dispozici je 8 plaveckých drah. Teplota se zde pohybuje od 26 do 28°C a hloubka od 1,3 do 1,9 m.

Tobogány – největšími lákadly uherskohradišťského aquaparku jsou především tobogány X-Tube o délce 186 m a Black Hole se sto čtyřiceti metry a celoroční provoz vyhřívaného bazénu pod širým nebem. Širokou nabídku zábavy zároveň obohacují rozmanité vodní atrakce a báječné skluzavky pro děti.

Brouzdaliště – malým návštěvníkům se bude líbit bazének se skluzavkou Slon. Pobavit se můžou i pod vodním hřibem, s prskající žábou nebo vodním chrličem.

Dětský bazén – víceúčelový bazén pro výuku plavání, ale i pro zábavu a vodní atrakce: ​Aquazorbing* – chůzi po vodě, ​Aquapaddler* - jízdu na lodičkách ​a skluzavku KOBRA.​​​​​​​

Prohřívárna – v prohřívárně si dopřejete oddech a vaše tělo se zbaví škodlivých látek ​a pročistí pokožku.​


Vyhřívaný venkovní bazén

Venkovní nerezový bazén s nejteplejší vodou v našem areálu. Po setmění, zejména v zimním období, máte zaručeno koupání pod hvězdami. Masážní lavice a dnové perličky umožňují dokonalý požitek
z koupání.
 

Wellness centrum

Na rozdíl od aktivního prostředí, klidnou atmosféru najdete v saunovém světě, který je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. 

Saunový svět potěší bohatou nabídkou saun, ochlazovacích procedur, saunových ceremoniálů a příjemným prostředím. K dispozici jsou zde dvě parní prohřívárny – bylinná a turecká, tři suché sauny — balnárium, finská tichá a finská zážitková, ochlazovací centra s bazénem, sprchami, vědry a ledovou tříští, odpočívárny, samostatné venkovní terasy a wellness bar. Zapojit se můžete také do široké nabídky programů. Ať už jde o výuku plavání, intenzivní či méně náročná cvičení ve vodě nebo ozdravné a relaxační aktivity.
 

Letní venkovní areál

Každý si u nás najde svoji zábavu... ​Na ploše 16.000m² nabízíme celodenní vyžití všem věkovým kategoriím.
Najdete zde také vstup na tobogány a do vyhřívaného bazénu pod širým nebem.

Víceúčelový bazén – pravé osvěžení v letních dnech! Zažijete ve víceúčelovém bazénu s 6 plaveckými 25 m drahami ​a zábavními vodními atrakcemi: skluzavky, houpací síť, masážní lavice, dnové perličky a vodní chrliče.

Dětský bazén – pro malé návštěvníky je k dispozici samostatný dětský bazén ​s vodním hříbkem, vzduchovými perličkami a vodními chrliči. ​V blízkosti bazénu jsou pod slunečníky zábavné pružinové houpačky.

Bazén pro lodičky – speciální nafukovací bazén pro ruční pádlování na malých lodičkách. V provozu jsou od července do konce srpna.

Sportoviště - sportovní hřiště jsou ideálním místem pro zábavu s přáteli nebo pro organizování sportovních turnajů. Využít můžete sportoviště pro plážový volejbal, víceúčelové hřiště pro nohejbal, tenis a badminton, streetball,  hřiště pro pétangue ​a discgolf, stolní tenis a pro nejmenší prolézací hrad, pískoviště a houpačky.


Pravidelné programy

Aqua aerobic, aquabalanc, cvičení ve vodě pro seniory, saunování dětí, saunování seniorů, wellness pro ženy, individuální výuka plavání, vanové plavání miminek od 2 měsíců, plavání kojenců a batolat, plavání dětí nebo akreditované školení instruktorů aqua aerobiku.

Piknik festival jídla a zábavy Uherské Hradiště

Třetí ročník piknik festivalu v parku Smetanovy sady v Uherském Hradišti letos proběhne v termínu 17 – 18. 6. 2023. Stánky se světovou kuchyní, pivo, víno, dezerty, zábavní zóna pro děti i dospělé, designové stánky lokálních výrobců.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Svět hmyzu očima dětí ZUŠ Uherské Hradiště

Ve spolupráci Slováckého muzea a Základní umělecké školy v Uherském Hradišti vznikne výstava mladých výtvarníků, kteří našli inspiraci v rozmanitém světě hmyzu.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

S vysvědčením do Slováckého muzea

Oslavte s dětmi konec roku v muzeu!
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Toulky se Slováckým muzeem

Víte, co všechno se skrývá pod názvem Slovácké muzeum?
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Společenský život hmyzu

Výstava Kláry a Pavla Bezděčkových z Muzea Vysočiny Jihlava dává nahlédnout do úžasného světa miniaturních, ale o to zajímavějších tvorů – do světa hmyzu. Součástí výstavy jsou i insektária s živým hmyzem!
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Slovácké léto 2023

Šestnáctý ročník sportovně-kulturního festivalu pro všechny Slovácké léto se uskuteční opět v srdci Slovácka v termínu 29.6.-9.7.2023.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

IX. Noc s Metodějem

Letošní ročník s podtitulem Toulky historií – tentokráte zamíříme do období 1. republiky s Karlem Hegnerem, Melody Gentlemen Lednice a spolkem Prvorepubliková móda.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Jednota umělců výtvarných

Jednota umělců výtvarných – nejstarší český výtvarný spolek, který sdružuje umělce z celé republiky od Chebu až po Uherské Hradiště.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti zaujímá v síti českých a moravských muzeí významné postavení. A to nejen svou historií píšící se od roku 1914 či množstvím sbírkových předmětů, ale především zaměřením a pracovními výstupy upoutává zájem odborné i laické veřejnosti.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Šifrovací hra Slovácký Banksy

Uherské Hradiště se stalo revírem dosud neznámého pouličního umělce! Tajemný streetartista tvořící pod rouškou noci v ulicích města zanechává prostorové instalace a malby na stěnách. Nainstalujte si mobilní aplikaci a pojďte spolu s ním objevovat město!
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Věznice v Uherském Hradišti

Věznice v Uherském Hradišti se zapsala do dějin krutými metodami vyšetřovatelů komunistické Státní bezpečnosti vůči politickým vězňům v 50. letech. Za druhé světové války ji využívalo gestapo jako shromaždiště politických vězňů před transportem do koncentračních táborů.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Barokní kaple sv. Šebestiána v Uherském Hradišti

Barokní kaple sv. Šebestiána nyní stojí na Palackého náměstí, ale původně ji v roce 1715 postavili vojáci hradišťské pevnosti jinde, do míst, kde nyní vede jedna z přístupových cest do centra. Když se v roce 1968 realizovaly nové rozvojové plány města, kaple jim ustoupila a byla přesunuta o 9 metrů.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Dětská herna Smajlíkov v Uherském Hradišti

Dětská herna Smajlíkov v Uherském Hradišti je ideálním tipem, kam zajít s dětmi pokud venku prší, když si chcete v klidu popovídat s přáteli, vypít si kávičku nebo si pochutnat na zákusku. Smajlíkov nabízí také originální oslavu narozenin bez starostí a navíc s neobvyklým zážitkem.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Centrum slovanské archeologie v Uherském Hradišti

Moravské zemské muzeum Brno otevřelo v Uherském Hradišti Centrum slovanské archeologie. Uvidíte zde výstavu o svatém Cyrilovi a Metodějovi a dozvíte se zajímavé informace také o počátcích křesťanství na Moravě.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Expozice dějin města Uherské Hradiště v Jezuitské koleji

Stálá expozice dějin města v Jezuitské koleji seznamuje s nejvýznamnějšími událostmi a dějinnými okamžiky z více než 750leté historie města. V souladu s prostorem, který je pro expozici určen, je obsahově rozdělena do tří základních tematických celků.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Sport Centrum Morava

Trampolínové centrum a dětský svět v Uherském Hradišti.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion s wellness na zimním stadionu v Uherském Hradišti

Nové ubytovací zařízení ve zrekonstruované budově zimního stadionu v Uherském Hradišti.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Penzion s wellness Uherské Hradiště – wellness pobyt v srdci Slovácka

Nové ubytovací zařízení ve zrekonstruované budově zimního stadionu v Uherském Hradišti. Penzion má k dispozici 13 pokojů, které nabízí celkovou kapacitu 37 lůžek plus přistýlky. Pokoje jsou dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Apartmán a penzion Pod kopcem Uherské Hradiště

Penzion leží přímo na Vinařské cyklostezce, která protíná "hrozen" Mařatských vinných sklepů, nacházejících se v těsné blízkosti penzionu. Penzion vám může posloužit jako základna ke kulturním a turistickým výletům nejen po Uherském Hradišti a okolí, ale i v rámci celého regionu Slovácko.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Hotel a restaurace Koníček

Hotel a restaurace Koníček se nachází v klidné části královského města Uherské Hradiště. Příjemná procházka mařatickým zákoutím pohladí každého návštěvníka svou vůní, pohostí dobrým vínem, vyléčí duši slováckou slivovicí a při zaznění tónů lidové písničky i láskyplně uloží k spánku.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Apartmány Hradební v Uherském Hradišti

Apartmány Hradební v nově vybudovaném penzionu v centru historického města Uherské Hradiště nabízí komfortní a kvalitní ubytování. Tento typ ubytování je vhodný jak pro dvojice,rodiny s dětmi, tak i početnější skupinky lidí, studenty, manažery.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Hotel Slunce se stylovou restaurací a vinotékou

Budova je jedinou dochovanou stavbou v renesančním slohu ve městě. V letech 2001 – 2003 prošla náročnou rekonstrukcí a modernizací. V současnosti vám tak může nabídnout luxusní komfort v historických prostorách, vytvářející exkluzivní prostředí v samotném centru Uherského Hradiště.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Měšťanské vinné sklepy v Uherském Hradišti

Návštěvu Uherského Hradiště si spojte s procházkou po areálu měšťanských vinných sklepů v Mařaticích. Nejstarší z nich pocházejí z 18. století!
Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Vinný sklep Synot v Mařaticích

Citlivě rekonstruovaný historický vinný sklep z roku 1827 se nachází v Mařaticích v Uherském Hradišti.
Uherské Hradiště, Zlínský kraj