Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Aquality – aqua aerobic, aqua kick box, aqua fitness v Praze i okolí
Lázně a wellness

Aquality – aqua aerobic, aqua kick box, aqua fitness v Praze i okolí

Účinné cvičení ve vodním prostředí v Praze a okolí pro všechny. Nabízíme pravidelné specifické cvičební programy ve vodním prostředí, kde každý najde pro sebe ten správný podle svých individuálních dispozic a osobních představ.
Pravidelné cvičební programy ve vodním prostředí pro každého:
  • Aqua fitness (aqua-aerobic) – aerobní zábavné cvičení ve vodním prostředí pro všechny bez omezení věku, váhy, kondice
  • Aqua fitness s prvky Aqua kick box – dynamické kondiční cvičení zaměřené na aplikaci bojových stylů do vodního prostředí
  • Deep aqua – cvičení v hluboké vodě pomocí nadnášecích pásů a vodních nudlí (velmi účinné cvičení se zaměřením na posilování zejména břišních a zádových svalů)
  • Aqua family – cvičební hodiny i v dopoledních hodinách s dětským koutkem a odborným dozorem
  • Aqua jogging – dynamické cvičení zaměřené na zvyšování fyzické kondice
  • Funky aqua – pestré cvičení s pomůckami (vodní nudle, vodní činky) zaměřené na posilování „kritických“ partií a zádových svalů
  • Aqua bike – jízda na vodním kole

Všechny formy cvičení ve vodním prostředí  jsou zaměřeny na zvyšování fyzické kondice, formování postavy, redukci a udržení váhy. Cvičení je šetrné k páteři a kloubům (cvičení ve vodě je bez otřesů), nezatěžuje kardiovaskulární systém a srdce (aerobní cvičení s nižší tepovou frekvencí – voda tělo ochlazuje, cvičení se lépe zvládne), masáž během celého cvičení má příznivý vliv na prokrvení kůže a celulitidu. Cvičení je díky odporu vody až 4x účinnější než cvičení na suchu. Všechny formy jsou vhodné i pro klienty s nadváhou a neplavce. Naše cvičební lekce zaručují zábavné, pestré a účinné cvičení s odborně vyškoleným teamem instruktorů v exkluzivním prostředí s kvalitním bazénem.

Pořádáme  sobotní akce Vodní soboty, kde jsme pro vás  připravili odpoledne plné sportu a bohatý wellness v exkluzivním prostředí, s občerstvením, nápoji a zapůjčením županu a osušky.

Oblíbené víkendové pobyty jsou známé pestrým programem, kde kromě cvičení a relaxace budete mít možnost kosmetiky, masáží dle vlastního výběru nebo sezení s nutričním dietologem, měření a diagnostiku složení těla na In body. Jistě vás mile překvapí zajímavé ceny pobytů i ostatních procedur.

Každý program je zaměřený na jinou cílovou skupinu, dokážeme uspokojit každého, koho tento typ sportu oslovil.

 

Pochod Praha – Prčice 2023

56. ročník nejznámějšího organizovaného turistického a dálkového pochodu v České republice Praha–Prčice.
Praha 8, Praha

Youlie a Nevergreen v Elpíčku

Společný koncert alternativně rockové kapely Youlie, která zahraje nové songy z připravovaného LP a plzeňských rockerů Nevergreen, pro které bude tento koncert pražská premiéra.
Praha 8, Praha

Karlín secesní a Invalidovna – komentovaná procházka

Karlínská procházka povede od experimentálního sídliště Invalidovna ze 60. let 20. století k rozsáhlému baroknímu komplexu Invalidovny postavenému podle projektu Kiliána Ignáce Dientzenhofera.
Praha 8, Praha

Jarní veletrh Sběratel

Originální dopis pro otce Freddie Mercuryho, možnost nakoupit vzácné známky, pamětní tisícikorunu, mince nebo bankovky od prodejců z celé Evropy, nacenění vlastních sbírek. To vše nabídne jarní veletrh Sběratel, který se bude konat od 24. do 25. března v hotelu Olympik Praha.
Praha 8, Praha

Tradiční pražské sympozium

Čtyři přednášky předních zahraničních pěstitelů kaktusů a sukulentů.
Praha 8, Praha

Divadlo Kámen – Motýlí ú-křik

Groteska v Divadle Kámen. Konspirační, inspirační a exspirační ú-thriller ze současné Prahy a luxusního alpského ú-hotelu.
Praha 8, Praha

Vynášení Morany – vítání jara

Paní zima končí svou vládu je potřeba ji vynést a připravit se na toto nejkrásnější období v roce.
Praha 3, Praha

Úniková hra – Mars

Neurčitě v čase se ocitáme na planetě Mars, která je na pokraji apokalypsy. Na planetě se rapidně mění klimatické podmínky. Lidé planetu příliš "vytěžili" a ta se pomalu stává neobyvatelnou. Jediná možnost, jak zachránit civilizaci, je přemístit se na jinou planetu. Jde ale o čas.
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Sportovní centrum Palmovka

Vyzkoušejte lezení po stěně ve Sportovním centru Palmovka v Praze. Možnost využití velkého množství lezeckých kurzů, jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Oblíbené jsou i lezecké kroužky pro děti a mládež.
Praha 8, Praha

Po stopách démona

Týmová šifrovací hra pro 2 – 5 hráčů. Již několik set let se v Karlíně zjevuje démon. Démon sužuje místní obyvatelstvo a jedinou možností jak se ho zbavit a zahnat jej zpět do podsvětí, je zjistit jeho pravé jméno.
Praha 8, Praha

Libeňský plynojem

Libeňský plynojem tyčící se na vrcholu kopce nad Palmovkou patří mezi výrazné dominanty okolí, především díky kulovému tvaru a výraznému stříbrnému nátěru. Místními lidmi je plynojem nazýván Koule.
Praha 8, Praha

Hrabalova zeď – vzpomínka na Bohumila Hrabala

Barevná koláž připomíná život a dílo jednoho z nejslavnějších českých spisovatelů Bohumila Hrabala. Autorkou díla je Tatiana Svatošová. Koláž najdete zdi objektu stanice metra Palmovka v ulici Na Hrázi.
Praha 8, Praha

Divadlo pod Palmovkou

Pražské profesionální divadlo s více než šedesátiletou tradicí inscenuje klasická díla světové dramatiky, skvělé komedie i žhavé divadelní novinky.
Praha 8, Praha

Vozejkmap – informace o bezbariérových místech v celé ČR

Webové rozhraní a mobilní aplikace pro chytré telefony nabízí mapu, navigaci a informace o bezbariérových místech v celé ČR i v zahraničí. Umožní vám si naplánovat cestu tak, abyste se nedostali do potíží a mohli cestovat samostatně.
Praha, Praha

Little Bubbles – dětská jóga s angličtinou

Little Bubbles je dětská jóga s angličtinou pro děti od 3 do 10 let. Kromě pravidelných lekcí dětské jógy s angličtinou organizujeme také různé víkendové akce v průběhu celého roku a v létě příměstské tábory.
Praha 8, Praha

Sportovní centrum hotelu Step Praha

Moderní centrum sportu na Praze 9. Naleznete zde největší golfový indoor v České republice, bazén s možností využití široké škály aktivit i atrakcí; tenisové, squashové a badmintonové kurty; fitness a bowling.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Alf & Bet

Řemeslná pekárna, pražírna a espresso bar v jednom! Praží se tu zrno pro sesterský EMA espresso bar, tým nadšenců peče kvasový chleba do famózních zapečených sendvičů, a jestli milujete ve zmíněných kavárnách buchty nebo skořicové šneky, věřte, že jsou právě odtud.
Praha 8, Praha

Chlebíček Store – veganské bistro v Libni

Chlebíček Store nabízí veganské občerstvení. Hlavním produktem tu jsou chlebíčky, připravované pouze z rostlinných surovin. V bistru je připravují čerstvé po celý den, přímo před zraky zákazníků. Dále zde nabízí dortíky a polévky. Zajišťují i catering na oslavy a další akce.
Praha 8, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha

Hotel Olympik v Karlíně

Hotel Olympik je dominantní výšková budova v Karlíně. Spolu s celým komplexem se nachází u sídliště Invalidovna. Byl postaven především kvůli chystaným neuskutečněným Olympijským hrám v Praze 1980.
Praha 8, Praha

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.
Praha 3, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Port X – ubytování v plovoucím domě

Nenapodobitelný zážitek z pobytu v PORTX nyní může dopřát každý, kdo hledá stylové ubytování v Praze. Luxusní hausbót PORTX je nyní zakotven v trendy čtvrti Holešovice – jen 20 min od centra města a nabízí komfortní ubytování až pro 4 osoby na ploše 150 m².
Praha 7, Praha