!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Aquality – aqua aerobic, aqua kick box, aqua fitness v Praze i okolí
Lázně a wellness

Aquality – aqua aerobic, aqua kick box, aqua fitness v Praze i okolí

Účinné cvičení ve vodním prostředí v Praze a okolí pro všechny. Nabízíme pravidelné specifické cvičební programy ve vodním prostředí, kde každý najde pro sebe ten správný podle svých individuálních dispozic a osobních představ.
Pravidelné cvičební programy ve vodním prostředí pro každého:
  • Aqua fitness (aqua-aerobic) – aerobní zábavné cvičení ve vodním prostředí pro všechny bez omezení věku, váhy, kondice
  • Aqua fitness s prvky Aqua kick box – dynamické kondiční cvičení zaměřené na aplikaci bojových stylů do vodního prostředí
  • Deep aqua – cvičení v hluboké vodě pomocí nadnášecích pásů a vodních nudlí (velmi účinné cvičení se zaměřením na posilování zejména břišních a zádových svalů)
  • Aqua family – cvičební hodiny i v dopoledních hodinách s dětským koutkem a odborným dozorem
  • Aqua jogging – dynamické cvičení zaměřené na zvyšování fyzické kondice
  • Funky aqua – pestré cvičení s pomůckami (vodní nudle, vodní činky) zaměřené na posilování „kritických“ partií a zádových svalů
  • Aqua bike – jízda na vodním kole

Všechny formy cvičení ve vodním prostředí  jsou zaměřeny na zvyšování fyzické kondice, formování postavy, redukci a udržení váhy. Cvičení je šetrné k páteři a kloubům (cvičení ve vodě je bez otřesů), nezatěžuje kardiovaskulární systém a srdce (aerobní cvičení s nižší tepovou frekvencí – voda tělo ochlazuje, cvičení se lépe zvládne), masáž během celého cvičení má příznivý vliv na prokrvení kůže a celulitidu. Cvičení je díky odporu vody až 4x účinnější než cvičení na suchu. Všechny formy jsou vhodné i pro klienty s nadváhou a neplavce. Naše cvičební lekce zaručují zábavné, pestré a účinné cvičení s odborně vyškoleným teamem instruktorů v exkluzivním prostředí s kvalitním bazénem.

Pořádáme  sobotní akce Vodní soboty, kde jsme pro vás  připravili odpoledne plné sportu a bohatý wellness v exkluzivním prostředí, s občerstvením, nápoji a zapůjčením županu a osušky.

Oblíbené víkendové pobyty jsou známé pestrým programem, kde kromě cvičení a relaxace budete mít možnost kosmetiky, masáží dle vlastního výběru nebo sezení s nutričním dietologem, měření a diagnostiku složení těla na In body. Jistě vás mile překvapí zajímavé ceny pobytů i ostatních procedur.

Každý program je zaměřený na jinou cílovou skupinu, dokážeme uspokojit každého, koho tento typ sportu oslovil.

 
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí