!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Apartmán v Zahradní v Prachaticích

Apartmán v Zahradní v Prachaticích

Ubytování
Ubytování v rodinném domku s prostornou zahradou v centru města s klidným a nerušeným prostředím soukromí rodinného bydlení.
Apartmán v Zahradní se nachází v jihočeském městě Prachatice. Ubytování v rodinném domku s prostornou zahradou v Zahradní ulici, 300 m od historického centra města, svojí polohou nabízí kombinaci pobytu v centru města s klidným a nerušeným prostředím soukromí rodinného bydlení. Apartmán je vhodný i pro ubytování rodin s dětmi nebo menších skupinek hostů.

Dvoupokojový apartmán je vybaven koupelnou s toaletou, TV a WiFi připojením k internetu. Dále je k dispozici plně vybavená kuchyňská linka (lednice, rychlovarná konvice, toustovač, mikrovlnná trouba, indukční deska, myčka na nádobí…) pro možnost přípravy vlastních pokrmů. Ložnice je čtyřlůžková (s možností jedné až dvou přistýlek). V rozlehlé zahradě je hřiště a venkovní posezení s možností grilování v letním období. V případě potřeby je možné uschovat lyže a kola.
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2019