Úvod > Co chcete dělat? > Apartmán U Skláře
Ubytování

Apartmán U Skláře

V srdci Žďárských vrchů, v malé obci Karlov se nachází sklárna Svoboda, jejíž součástí je Apartmán U Skláře. Celoročně vás ubytujeme s celkovou kapacitou 6 lůžek, z toho 4 lůžka v apartmánu a 2 lůžka v samostatném pokoji s koupelnou a toaletou.
V apartmánu je televize s kabelovým příjmem, posezení a kuchyňský kout s jídelním stolem. Kuchyňský kout je vybaven keramickou varnou deskou, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a základním nádobím. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

Před objektem se nachází malá terasa a v blízkosti je také prostor na hraní fotbalu či badmintonu, pokud si přinesete potřebné náčiní. Cyklisté a lyžaři ocení možnost uschovat si svá kola i lyže. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení na internet a parkování přímo u objektu. V ceně pobytu je zahrnuta i prohlídka sklárny a Galerie skla sklářského výtvarníka Jaroslava Svobody.

V blízkosti se nachází rybník Velké Dářko i krásné lesy s cyklistickými i turistickými stezkami. V okolí můžete navštívit Pilskou vodní nádrž, Vodní nádrži Strž, rybník Řeka. Pro turisty je atraktivní výlet na Devět skal, na Tisůvku, k prameni řeky Sázavy nebo řeky Svratky. V zimě si zalyžujete v lyžařských střediscích Ski areál Hlinsko, Ski areál Svratka, Ski Harusák nebo ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě. Za příznivých podmínek jsou v celém regionu projeté lyžařské stopy.

Provozovatel

Apartmán U Skláře - Jaroslav Svoboda AGS

Karlov 31
592 21 Karlov
Email:
agsvoboda@email.cz
WWW:
https://www.megau...
GPS:
49,645544 15,916152
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Chata Velké Dářko

Chata Velké Dářko

Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina
Penzion Vysočina Škrdlovice

Penzion Vysočina Škrdlovice

Žďár nad Sázavou, Kraj Vysočina
Restaurace a penzion Tisůvka

Restaurace a penzion Tisůvka

Cikháj, Kraj Vysočina
Ubytování Žďárské vrchy

Ubytování Žďárské vrchy

Světnov, Kraj Vysočina