Úvod > Co chcete dělat? > Alchymist Grand Hotel & Spa Praha
Alchymist Grand Hotel & Spa Praha
"> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Alchymist Grand Hotel & Spa Praha

Několik kroků od Pražského hradu a Karlova mostu, mezi malebnými uličkami Malé Strany, se nachází luxusní Alchymist Grand Hotel & Spa. Pětihvězdičkový boutique hotel vládne pohádkovým kouzlem s vytříbeně zařízenými pokoji, jež odrážejí historický charakter města.
Luxusní pokoje a partmá v pětihvězdičkovém hotelu Alchymist plně respektují historický charakter budov, ve kterých se hotel nachází a poskytují svým hostům opravdový zážitek. Všech 27 deluxe pokojů a 20 apartmá má svůj individuální ráz a dispozice. Vybavení pokojů zahrnuje klimatizaci, plazmovou TV s vybranými kanály, DVD přehrávač, sejf, mini bar a vysokorychlostní připojení k internetu. Prostorné mramorové koupelny disponují luxusní dešťovou sprchou, bidetem a WC.

V hotelu naleznete také restaurant Aquarius, který svým barokním nádvořím poskytuje hostům doslova čarovnou atmosféru. Na letní zahrádce s fontánou si vychutnáte italskou a středomořskou kuchyni, stejně jako české speciality. Barocco Vaneziano Café podává kávu, čaj, horkou čokoládu, domácí dorty a čokoládové pralinky. V lobby baru si můžete objednat výborné koktejly a další nápoje včetně koňaků, whisky, brandy a kubánských doutníků.

Mimořádný omlazující rituál v Ecsotica Spa si užijete ve starobylých sklepeních hotelu. Indonéská ošetření doplněné římskými lázněmi kombinují to nejlepší z východní a západní filosofie tak, aby  bylo dosaženo vskutku výjimečného zážitku a relaxace. Lázně Ecsotica disponují pěti privátními místnostmi, z nichž jedna je speciálně navržena pro páry, které touží sdílet své romantické zážitky. Hosté tohoto wellness Praha mohou plně vychutnat řadu orientálních ošetření, inspirovaných indonéskými rituály, od hloubkové svalové masáže a relaxační aromaterapie po koupelové rituály a detoxikační zábaly či zkrášlovací kůry kosmetikou Darphin, to vše nabízené půvabným týmem masérek z Bali.
Zobrazit více

Provozovatel

Alchymist Grand Hotel & Spa

Tržiště 19
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 257 286 011
Email:
info@alchymisthot...
WWW:
www.alchymisthote...
GPS:
50,087558 14,400964
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
 

Vstupné

Poznámka:Cena pokoje: 5000-7000 Kč/noc.

 

Časová náročnost

12,0 hodin