Úvod > Co chcete dělat? > Aktivní životní styl s filozofií v Blue Orange
Aktivní životní styl s filozofií v Blue Orange
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Životní styl

Aktivní životní styl s filozofií v Blue Orange

Health Club Blue Orange je místo, kde si odpočinete od starostí všedních dnů. Prostorné šatny, ochotná obsluha, příjemné prostředí a přátelská atmosféra vám pomůže nerušeně relaxovat. Nejste členové našeho klubu a přesto byste k nám rádi chodili cvičit? Můžete navštívit některý z našich kurzů!
A je jen na vás, zda se rozhodnete relaxovat pohybem, pod rukama zručného maséra, nebo jen tak snít v sauně, soláriu popř. whirlpoolu a odpočívat. Klubový charakter Health Clubu zaručuje jeho členům nejen individuální přístup, ale také služby jako zapůjčení ručníku a osušky a prostěradel při každé návštěvě, konzultace s odborníky, úschova cenností, hlídání dětí během cvičení, pravidelné informování o světě fitness a zdraví, doprovodné programy.

Kromě těchto služeb, které jsou pro členy Health Clubu Blue Orange zdarma, nabízíme dle platného ceníku i služby trenérů, masérů a fyzioterapeutů.
 
Čtyřhvězdičkový hotel Blue Orange nabízí jedny z nejprofesionálnějších hotelových služeb v oblasti Praha 9 – Letňany a zároveň je velice vyhlášen svojí přátelskou atmosférou. Nabídnout vám můžeme ubytování ve 12 dvoulůžkových pokojích – kuřáckých i nekuřáckých. Všechny pokoje jsou tzv. managerského typu a jsou zařízeny moderně a účelně. Jako  hotelový host můžete v rámci ubytování zdarma využít nadstandardních služeb health clubu (cardio fitness, posilovna, indoor cycling, squash, golf, sauna, vířivka), případně vám můžeme nabídnout služby osobních trenérů, které nejsou zahrnuty v ceně ubytování. U hotelu se také nachází golfové hřiště na krátkou hru.

Restaurace v Blue Orange je vyhlášená zejména středomořskými a českými specialitami, ale najdete zde i pestrou škálu salátů a rybích specialit. V oblasti Praha 9 – Letňany jde o jednu z nejkvalitnějších restaurací, oblíbenou zejména pro každodenní pestrá menu, ze kterých si můžete vybírat až do sedmnácté hodiny. Od května do září je nabídka rozšířena o jídla připravovaná na venkovním grilu.

Provozovatel

Blue Orange a.s.

Tupolevova 676
199 00 Praha 9
Tel.:
+420 286 006 222
Email:
info@blueorange.cz
WWW:
www.blueorange.cz
GPS:
50,143997 14,507020
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Transkemp Hracholusky

Transkemp Hracholusky

Pňovany, Plzeňský kraj
Hotel Duo

Hotel Duo

Praha, Praha
Restaurace Formanka

Restaurace Formanka

Praha 9, Praha