Úvod > Co chcete dělat? > Koňská farma Třebušín – Zababeč
Životní styl

Koňská farma Třebušín – Zababeč

Rodinná farma s penzionem, možností agroturistiky, jízdy na koni, pěší turistiky, cyklistických tras, nacházející se v CHKO České středohoří nedaleko Litoměřic a cca 70 km od Prahy. Nádherná okolní příroda a klid CHKO umožní příjemně strávit dovolenou, víkend nebo jen jednodenní výlet.

Nabízí tady pro vás týdenní putování na koních až do SRN, týdenní putování na formanských vozech pro nejezdce na koních a rodiny s dětmi. Možnost pro cyklisty absoluvovat stejné putování na kolech. Dále hvězdicová putování na koních s noclehem na farmě, víkendová putování nebo jen krátké vyjížďky do přírody. Jízdu na koních umožní jak zkušeným jezdcům, tak úplným začátečníkům, kteří by chtěli poznat krásu okolní přírody z koňského sedla.

Farma pořádá řadu akcí např. Velikonoce na farmě pro rodiny s dětmi s programem, Den koně s jezdeckými soutěžemi a programem, Hubertovu jízdu, Silvestrovské programy apod.  Poskytujeme možnost pobytu s vlastním koněm a pejsci jsou také vítáni. Ubytování v rodinném pensionu ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s koupelnou a wc. Restaurace a stravování přímo v penzionu. V letních měsících je k dispozici venkovní bazén. Přijeďte si odpočinout do krásné klidné přírody na farmu, která je na samotě, stranou od neustále se zvyšujícího tempa civilizace.

Celoroční rekreace: jízda na koni, cyklistika, turistika, v zimních měsících nedaleká sjezdovka s vlekem nebo možnost běžeckého lyžování. Pro hosty, kteří si s sebou nechtějí brát vlastní kolo, farma nabízí zapůjčení kol, včetně základní bezpečnostní výbavy.
 

Ubytování na farmě

Hosté se u nás mohou bytovat v rodinném penzionu, který je součástí farmy. K dispozici jsou 2 až 5 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zázemím. Dva pokoje je možno spojit v jeden apartmán, například pro rodinu s většími dětmi apod. V letních měsících k dispozici zdarma venkovní bazén, prolézačky, trampolína a hřiště.
 

Restaurace na farmě

V přízemí penzionu se nachází útulná restaurace s barem, kterou je možné využít i pro společenské akce. Nabízíme rozsáhlý sortiment nealkoholických i alkoholických nápojů,teplé nápoje, zmrzlinové poháry a další. K zapůjčení je mnoho společenských her, šipky a stolní fotbal. Za příznivého počasí je také otevřena venkovní zahrádka s možností grilování.

Provozovatel

Farma Zababeč

Třebušín 143
412 01 Litoměřice
Tel.:
+420 731 523 469
Tel.:
+420 603 825 652
Email:
farmazababec@emai...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.farmazababec.cz
GPS:
50,616088 14,212532
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Chalupa Haslice

Chalupa Haslice

Homole u Panny, Ústecký kraj
Sport Camp Levínský Kocour

Sport Camp Levínský Kocour

Levín, Ústecký kraj
Ovocnářství Jelínek v Těchobuzicích

Ovocnářství Jelínek v Těchobuzicích

Litoměřice, Ústecký kraj