Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Čertův mlýn – aktivity i relax na Šumavě
Životní styl

Hotel Čertův mlýn – aktivity i relax na Šumavě

Hotel rodinného typu se nachází v obci Špičák v Národním parku Šumava. Přijeďte si k nám odpočinout od každodenního shonu a nadýchat se čerstvého vzduchu. Využít můžete širokou škálu sportovních aktivit, výletů a relaxace po celý rok.
Hotel Čertův mlýn je příjemný hotel rodinného typu. Nachází se v klidném horském rekreačním středisku Špičák v blízkosti sjezdových tratí, lyžařských stop a na křižovatce mnohých turistických a cykloturistických tras. Nedaleko se nachází nejznámější turistické centrum západočeské Šumavy – Železná Ruda.

Hotel Čertův mlýn nabízí celkem 22 pokojů – dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové. Základním vybavením pokojů je vlastní sociální zařízení, sprchový kout, chladnička a TV. Hostům je k dispozici restaurace, bar, dětská herna, vyhřívaný bazén, sauna, stolní tenis, stolní fotbal, úschovna kol a lyží, garáž a tenisový kurt. V celém hotelu mají hosté možnost připojit se k Internetu zdarma pomocí WiFi.

Hotel disponuje krytým vyhřívaným plaveckým bazénem, pro hotelové hosty je vstup zdarma. K hotelu patří venkovní tenisový kurt s umělým povrchem.

U hotelu křižují turistické a cykloturistické trasy, nedaleko hotelu je několik lyžařských areálů a běžeckých tras. V létě je v blízkosti lanové centrum, bike park a slalomové káry.

Provozovatel

Hotel Čertův mlýn

Špičák 132
340 04 Železná Ruda
Tel.:
+420 602 707 075
Email:
recepce@hotelcert...
WWW:
www.hotelcertuvml...
GPS:
49,153575 13,223588
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Šumava
Město:
Železná Ruda
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace & Penzion Avalanche Špičák

Restaurace & Penzion Avalanche Špičák

Železná Ruda, Plzeňský kraj
Horský areál Brčálník

Horský areál Brčálník

Železná Ruda, Plzeňský kraj
Hotel Stella na Šumavě

Hotel Stella na Šumavě

Železná Ruda, Plzeňský kraj